Serie A1: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W Serie A1 toczy się walka o złoto. Już w sobotę możemy poznać nowego mistrza - aby tak się stało Cucine Lube Civitanova musi pokonać Sir Safety Conad Perugia. W przeciwnym razie o końcowym wyniku zadecyduje piąte spotkanie. Relacja i wynik na żywo meczu Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia od godziny 18.00 na Polsatsport.pl.

Sir Safety Conad Perugia nie ma czasu na pomyłki. Jeżeli polegnie w sobotnim starciu, kwestia tytułu zostanie rozstrzygnięta. Tym samym ekipa z Umbrii musi zrobić wszystko, aby wygrać, by przedłużyć szanse na zdobycie złota.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Siedmiu zawodników rozstaje się z Jastrzębskim Węglem!

 

Za nami trzy spotkania finałowe. Pierwsze padło łupem Cucine Lube Civitanova, choć po dość zaciętej i wyrównanej walce. Porażka wyczerpała jednak cierpliwość klubu z Perugii, który zdecydował się rozstać z Vitalem Heynenem. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ekipa Wilfredo Leona i Macieja Muzaja kolejne spotkanie zapisała na swoim koncie. Wydawało się, że gra o tytuł będzie długa, kiedy nagle w trzecim starciu Lube rozwiało te nadzieje, deklasując rywali. Perugia ostatniego seta przegrała do 14!

 

Czy podbudowana wygraną w wielkim stylu drużyna z Civitanovy potwierdzi dominację w sobotę? A może Perugia poderwie się do walki? 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia od godziny 18.00 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie