Serie A1: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja w Polsacie Sport`

Siatkówka
Serie A1: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja w Polsacie Sport`
fot. Cyfrasport
Wilfredo Leon.

Trwa walka o mistrzostwo Włoch. Siatkarzom Cucine Lube Civitanova brakuje już tylko jednego zwycięstwa, aby móc cieszyć się z wielkiego triumfu. Czy dokonają tego w sobotę, a może zawodników włoskiej ekstraklasy czekać będzie jeszcze jedno starcie? Transmisja spotkania Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

Za nami już trzy spotkania finałowe. W pierwszym, po dość wyrównanej walce triumfowali siatkarze z Civitanovy. Był to jednocześnie ostatni mecz Vitala Heynena w roli trenera Sir Safety Conad Perugia. Po przegranym starciu klub podziękował Belgowi za współpracę, a jego obowiązki przejął asystent Carmine Fontana.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nowy klub Bruno Rezende!

 

Odświeżona drużyna z Aleksandarem Atanasijeviciem w składzie i doskonale dysponowanym Wilfredo Leonem pewnie pokonała rywali w drugim meczu o tytuł. Sprawa mistrzostwa wciąż była otwarta. Kolejne spotkanie było jednak pokazem dominacji Lube. Podopieczni Gianlorenzo Blenginiego zdeklasowali Perugię, która nie była w stanie nawiązać jakiejkolwiek walki. Ekipa Leona i Muzaja w trzecim secie tego starcia przegrała do 14!

 

Sir Safety Conad Perugia nie ma już czasu na pomyłki. Jeżeli polegnie w sobotnim starciu, kwestia tytułu zostanie rozstrzygnięta. Tym samym ekipa z Umbrii musi zrobić wszystko, aby wygrać, by przedłużyć szanse na zdobycie złota. Czy po tak ogromnej klęsce w trzecim meczu finałowym uda jej się podnieść?

 

Transmisja spotkania finałowego Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie