Nie żyje były piłkarz UD Las Palmas. Miał zaledwie 20 lat

Piłka nożna
Nie żyje były piłkarz UD Las Palmas. Miał zaledwie 20 lat
udlaspalmas.es
Luis Ojeda Suarez zmarł w wieku zaledwie 20 lat. Jeszcze w 2019 roku był zawodnikiem młodzieżowego zespołu UD Las Palmas.

Oficjalna strona hiszpańskiego drugoligowego klubu UD Las Palmas poinformowała o śmierci byłego piłkarza swojego młodzieżowego zespołu Luisa Ojedy Suareza, który zmarł nagle mając zaledwie 20 lat. Przyczyna śmierci nie została jednak podana do publicznej wiadomości.

"UD Las Palmas z wielkim smutkiem przyjął wiadomość o śmierci zawodnika naszego młodzieżowego zespołu Luisa Ojedy Suareza. Odczuwamy głęboki żal z powodu tego wydarzenia. Składamy najgłębsze kondolencje jego rodzinie, przyjaciołom i całej piłkarskiej społeczności UD Las Palmas. Niech spoczywa w pokoju - napisano na oficjalnej stronie klubu Segunda Division oraz na jego profilu na Twitterze.

Luis Ojeda Suarez występował na pozycji środkowego obrońcy. Do Las Palmas przyszedł z CD Vecinklubf i przez dwa lata grał w młodzieżowej drużynie UD Las Palmas. Miało to miejsce w latach 2017-2019.

 

Od 2019 roku Luis Ojeda Suarez nie kontynuował kariery piłkarskiej. W związku z brakiem klubu zajął się pracą w branży hotelarskiej.

 

Piłkarze UD Las Palmas sobotni mecz wyjazdowy z Espanyolem Barcelona zagrali z czarnymi opaskami na rękach, by uczcić pamięć młodego piłkarza.

MB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie