Julian Nagelsmann coraz bliżej Bayernu Monachium? "Bild" nie ma wątpliwości!

Piłka nożna
Julian Nagelsmann coraz bliżej Bayernu Monachium? "Bild" nie ma wątpliwości!
fot. PAP
Czy Robert Lewandowski będzie miał nowego trenera?

Bayern Monachium jest o krok od zakontraktowania Juliana Nagelsmanna. Według niemieckiego dziennika "Bild", Bawarczycy doszli do porozumienia ze szkoleniowcem RB Lipsk. Coraz bardziej prawdopodobne, że Robert Lewandowski będzie miał nowego trenera.

Nagelsmann nowym trenerem Bayernu? Taka wizja zdaje się być coraz bardziej prawdopodobna. Jak informują dziennikarze gazety "Bild" - mistrzowie Niemiec są już po słowie z 33-latkiem. Jeśli wierzyć doniesieniom, obie strony doszły do porozumienia w sprawie kontraktu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Bundesliga: RB Lipsk zwycięski. Bayern Monachium musi poczekać na mistrzostwo

 

Sam Nagelsmann miał ponoć poprosić kierownictwo RB Lipsk o przedwczesne rozwiązanie umowy. Ta wygasa z końcem czerwca 2023 roku. "Czerwone Byki" będą w stanie przystać na żądania Niemca, ale pod pewnymi warunkami. W grę wchodzą ogromne pieniądze. Mówi się, że wiceliderzy Bundesligi oczekują za swojego trenera nawet 30 milionów euro. Czy monachijczyków stać na taką rozrzutność?


Zarząd Bayernu zaczął rozglądać się za nowym szkoleniowcem po tym, jak Hans-Dieter Flick oświadczył, że po obecnym sezonie chce rozstać się z klubem.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie