KSW 60: Bonusy rozdane! (WIDEO)

Sporty walki
KSW 60: Bonusy rozdane! (WIDEO)
Fot. Polsat Sport
Ion Surdu otrzymał nagrodę za najlepszy nokaut gali.

Emocje po gali KSW 60 powoli opadają. Tradycyjnie, organizacja KSW przyznała bonusy za najlepszy nokaut, najlepsze poddanie i najlepszą walkę gali. Wyróżnionych zostało czterech zawodników. Zobaczcie, kto został nagrodzony.

Autorem najefektowniejszego nokautu gali został wybrany Ion Surdu. "Dracul" znokautował w widowiskowy sposób Kacpra Koziorzębskiego. Mołdawianin w pierwszej rundzie popisał się znakomitym wysokim kopnięciem, którym trafił w głowę zawodnika z Wrocławia. "Wiór" padł na deski, a sędzia natychmiast przerwał walkę. Był to jeden z najbardziej spektakularnych nokautów w KSW w ostatnich latach. 

 

ZOBACZ TAKŻE: KSW 60: Narkun zabrał głos. Takich słów mało kto się spodziewał 

 

Nagroda za najlepsze poddanie powędrowała do Vojto Barborika. Słowak w walce z Krzysztofem Klaczkiem zaprezentował wybitne umiejętności parterowe. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie, po tym jak zawodnik z Nitry zaszedł za plecy swojego rywala i z tej pozycji zapiął duszenie. "Cage Master" został zmuszony do odklepania. Dla Barborika był to debiut w KSW. 27-latek błyskawicznie udowodnił, że w najbliższym czasie może skutecznie namieszać w kategorii piórkowej.  

 

Najlepszym pojedynkiem KSW 60 zostało wybrane starcie Patryka Kaczmarczyka z Michałem Sobiechem. Przed galą walka była anonsowana, jako potyczka dwóch wschodzących gwiazd polskiego MMA. W klatce obaj zawodnicy potwierdzili, że pokładane w nich nadzieje nie są przesadzone. Pojedynek toczony był w szybkim tempie i obfitował w liczne zwroty akcji. Ostatecznie sędziowie jednomyślnie przyznali zwycięstwo Kaczmarczykowi. 

Bonusy po gali KSW 60:

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie