KSW 61: Kto wpadł na pomysł walki Mariusz Pudzianowski - Łukasz Jurkowski?

Sporty walki
KSW 61: Kto wpadł na pomysł walki Mariusz Pudzianowski - Łukasz Jurkowski?
fot. Polsat Sport
Podczas gali KSW 61 dojdzie do hitowego starcia z udziałem Mariusza Pudzianowskiego i Łukasza Jurkowskiego.

Podczas gali KSW 61 dojdzie do hitowego starcia z udziałem Mariusza Pudzianowskiego i Łukasza Jurkowskiego. Jak wyglądały kulisy zakontraktowania tego pojedynku? Który z zawodników zaproponował stoczenie takiej walki?

Pomysł na walkę pomiędzy byłym strongmanem a "Jurasem" narodził się niedługo po zakończeniu gali KSW 59. Opowiedział o tym Martin Lewandowski.


- Dzień po ostatnim pojedynku Mariusza Pudzianowskiego, zadzwoniłem do niego. Zapytałem go jak się czuje i czy wszystko w porządku. Było to nawiązanie do tego wszystkiego, co działo się podczas gali KSW 59. Po tych perturbacjach związanych z jego przeciwnikiem uznałem, że powinien wejść do klatki najszybciej jak się da - stwierdził współwłaściciel KSW.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mariusz Pudzianowski skomentował walkę z Łukaszem Jurkowskim (ZDJĘCIE)


- Zaczęliśmy rozmawiać o przeciwnikach. Pudzianowski zaproponował, że zmierzy się z Łukaszem Jurkowskim. Na początku myślałem, że żartuje. Upewniłem się jednak, że to była prawda. Zadzwoniłem wówczas do "Jurasa". Z kolei ten potwierdził swoją gotowość. W ciągu tygodnia udało nam się dograć wszystkie szczegóły. Byłem bardzo pozytywnie zbudowany takim szybkim obrotem sprawy - powiedział.


Obaj panowie spotkają się w klatce 5 czerwca. Walka wieczoru odbędzie się bez udziału publiczności w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

Rozmowa z Martinem Lewandowskim:

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie