Zbigniew Boniek przerwał wywiad z powodu genialnego gola Widzewa! (WIDEO)

Piłka nożna
Zbigniew Boniek przerwał wywiad z powodu genialnego gola Widzewa! (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Zbigniew Boniek był gościem online we wtorkowym studio Ligi Mistrzów przed meczem Real Madryt - Chelsea. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, a także od niedawna jeden z wiceprezydentów UEFA, porozmawiał z Przemysławem Iwańczykiem o niedoszłych rozgrywkach SuperLigi. W pewnym momencie wywiad został przerwany z powodu... fenomenalnego trafienia Widzewa Łódź w starciu z GKS-em Bełchatów.

Boniek w trakcie łączenia ze studiem Ligi Mistrzów w Polsacie Sport Premium 1 musiał mieć podzielną uwagę ze względu na transmisję spotkania Fortuna 1 Ligi w... Polsacie Sport. Mowa o rywalizacji GKS-u Bełchatów z Widzewem Łódź.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wszystkie twarze Zbigniewa Bońka. Jak poradzi sobie w roli wiceprezydenta UEFA?

 

Łodzianie doprowadzili do wyrównania w doliczonym czasie gry po kapitalnym golu Patryka Muchy. W tym samym momencie Boniek przerwał wywiad, aby spojrzeć na rezultat w Bełchatowie, gdzie jego były klub trafił do siatki. Nie ma co się dziwić, ponieważ była to bramka, że Mucha nie siada!

 

- Przepraszam, ale muszę oglądać jak mój klub męczy się - skwitował żartobliwie Boniek.

 

Nie wiadomo, jak zachowałby się wiceprezydent UEFA, gdyby rozmowa w studio Ligi Mistrzów potrwałaby nieco dłużej. Otóż Widzew poszedł za ciosem i kilka minut później strzelił kolejnego gola, wychodząc na prowadzenie.

Zbigniew Boniek przerwał wywiad, gdy Widzew Łódź strzelił gola:

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie