Fortuna 1 Liga: Odra Opole - Chrobry Głogów. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Odra Opole i Chrobry Głogów zmierzą się w meczu 27. kolejki Fortuna 1 Ligi. Obie drużyny dzielą zaledwie trzy punkty w ligowej tabeli, więc przed nami niezwykle zacięte starcie. Relacja i wynik na żywo meczu Odra Opole - Chrobry Głogów od godz. 17:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne emocjonujące starcie w Fortuna 1 Lidze. Tym razem w ramach 27. kolejki krajowych rozgrywek zmierzą się Odra Opole i Chrobry Głogów. Gospodarze środowego pojedynku wciąż liczą na grę w barażach umożliwiających awans do PKO BP Ekstraklasy, ale aby tego dokonać najpierw muszą pokonać dwunastą w tabeli ekipę Chrobrego Głogów.

 

Na podobny scenariusz liczą także piłkarze z Głogowa. Chrobry traci zaledwie trzy punkty do Odry Opole i ma jeden mecz mniej na koncie. Wygrana z najbliższym rywalem przy korzystnym układzie wyników pozwoliłaby nawet na wskoczenie na ósmą lokatę, z której można rozpocząć „atak na baraże”.

 

Kluczowa dla losów środowego meczu może być dyspozycja poszczególnych zawodników. Wiemy, że w Odrze zabraknie pauzujących za kartki Miłosza Trojaka i Konrada Nowaka, a pod znakiem zapytania stoi występ kapitana Mateusza Kamińskiego, który doznał urazu w meczu z Koroną Kielce.

 

Trener Chrobrego - Ivan Djudrjevic będzie musiał wystawić na Odrę skład bez pauzujących za kartki Michała Ilków-Gołąba, Tomasza Cywki oraz Jaka Kolenca.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Odra Opole - Chrobry Głogów od godz. 17:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie