Ceremonia ważenia przed galą Babilon MMA 21. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Ceremonia ważenia przed galą Babilon MMA 21. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl
fot. Babilon Promotion
30 kwietnia w Explosion Club w Warszawie odbędzie się gala Babilon MMA 21

Już w piątek w walce wieczoru gali Babilon MMA 21 do pierwszej obrony mistrzowskiego tytułu w wadze średniej przystąpi Paweł Pawlak (17-4-1). Polaka sprawdzi ukraiński weteran Sergey Guzev (20-3). Nie zabraknie także innych utalentowanych zawodników, ale zanim to nastąpi w czwartek wszystkich czeka oficjalne wejście na wagę. Transmisja ceremonii ważenia przed galą Babilon MMA 21 od godz. 15:30 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

30 kwietnia w Explosion Club w Warszawie odbędzie się już 21 edycja Babilon MMA. Oprócz mistrzowskiego starcia pomiędzy Pawlakiem a Guzevem na gali zobaczymy jeszcze sześć pojedynków w formule MMA.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Trybson" chce urwać rywalowi drugie ucho

 

Równie ciekawie jak walka wieczoru prezentuje się co-main event, w którym (również w kategorii średniej) rywalizować będą Mateusz Rybak (4-1) i Tomasz Mozdyniewicz (4-1).

 

W piątek po pierwszej porażce wraca także Bartłomiej "Clark Kent" Gładkowicz (5-1), którego formę sprawdzi Piotr Drozdowski (3-3) ostrzący sobie zęby na trzecią efektowną wygraną z rzędu.

 

Zanim to jednak nastąpi wszystkich zawodników czeka oficjalne ważenie, które odbędzie się dzień wcześniej w czwartek.

 

Transmisja ceremonii ważenia przed galą Babilon MMA 21 od godz. 15:30 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

 

KARTA WALK BABILON MMA 21:

Walka o mistrzowski pas kategorii średniej (do 84 kg):
5 x 5 min - Paweł Pawlak (17-4-1, 9 KO, 3 SUB) vs Sergey Guzev (20-3, 3 KO, 13 SUB)

Walka w kategorii średniej (do 84 kg):
3 x 5 min - Mateusz Rybak (4-1, 3 KO) vs Tomasz Mozdyniewicz (4-1, 4 KO)

Walka w kategorii średniej (do 84 kg):
3 x 5 min - Bartłomiej Gładkowicz (5-1, 2 KO, 2 SUB) vs Piotr Drozdowski (3-3, 1 KO, 1 SUB)

Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg):
3 x 5 min - Sławomir Bryla (3-0, 3 KO) vs Damian Piwowarczyk (1-0)
 
Walka w kategorii piórkowej (do 66 kg):
3 x 5 min - Piotr Kacprzak (4-3, 2 SUB) vs Konrad Furmanek (2-3, 1 KO)
 
Walka w kategorii lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min - Oskar Szczepaniak (1-0) vs Arkadiusz Pałkowski (debiut)
 
Walka w kategorii koguciej (do 61 kg):
3 x 5 min - Grzegorz Rutkowski (debiut) vs Kacper Michałowski (debiut)

Walka semi-pro w kategorii średniej (do 84 kg):
3 x 3 min - Arkadiusz Mruk vs Bartek Wydra
NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie