Daniel Rutkowski o walce na Polsat Boxing Night: Nastawiam się na bardzo silnego rywala

Sporty walki
Daniel Rutkowski o walce na Polsat Boxing Night: Nastawiam się na bardzo silnego rywala
fot. Polsat Sport
Daniel Rutkowski o walce na Polsat Boxing Night: Nastawiam się na bardzo silnego rywala

Daniel Rutkowski (1-2) zmierzy się z Maksimem Hardzeiką (9-0, 4 KO) na gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 14 maja. - Dam z siebie wszystko - stwierdził "Rutek" w magazynie "Koloseum".

O walce dowiedzieliśmy się w czwartek. Dla Rutkowskiego będzie to kolejny występ w formule bokserskiej. Ma już na koncie zwycięstwo, gdyż niedawno pokonał na punkty Dawida "Królika" Śmiełowskiego". Teraz poprzeczka pójdzie znacznie wyżej, gdyż jego rywal jest niepokonany na zawodowych ringach. Mistrz FEN i Babilon MMA widzi jednak plusy takiego zestawienia.

Zobacz także: Ewa Piątkowska: Gale Polsat Boxing Night to duże show i bardzo dobra organizacja

 

- Na pewno będzie pasował mi jego wzrost, bo mamy podobny, więc nie będzie tej przewagi zasięgu z jego strony. Nastawiam się na to, że jest bardzo silny. Jeśli w ringu okaże się coś innego, to tylko lepiej dla mnie. Ja wyjdę, żeby się bić. Dam z siebie wszystko - powiedział.

 

Czy walka na Polsat Boxing Night nie wpłynie na jego formę w MMA? Rutkowski ma bowiem zaplanowaną walkę ze Śmiełowskim, tyle że w mieszanych sztukach walki. To na pewno będzie dla niego spore wyzwanie.

 

- Już zacząłem przygotowania pod MMA. Nad boksem spędzam sporo czasu, a dwa tygodnie już niewiele zmienią. Mogę wyjść do ringu i dać z siebie wszystko - dodał.


Jaka będzie przyszłość Rutkowskiego?


- Muszę być wszędzie. Później zrobimy inny styl. Idę tam, gdzie można walczyć - zakończył.

Daniel Rutkowski: Będę pasował do rywala. To będzie fajna walka

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze