III liga: Elana Toruń - Świt Skolwin. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Elana Toruń i Świt Skolwin zmierzą się w meczu 26. kolejki II grupy mistrzowskiej trzeciej ligi. Jak gospodarze zaprezentują się na tle wicelidera tabeli? Relacja i wynik na żywo meczu Elana Toruń - Świt Skolwin od godz. 17:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne emocjonujące starcie w trzeciej lidze. Tym razem w meczu 26. kolejki II grupy mistrzowskiej Elana Toruń podejmie Świt Skolwin. Obie drużyny celowały w awans do kolejnej klasy rozgrywkowej, ale ostateczny układ tabeli sprawia, że znacznie bliżej spełnienia swoich marzeń są piłkarze ze szczecińskiego osiedla Skolwin. Świt zajmuje aktualnie drugie miejsce i goni Radunię Stężyca, do której traci już tylko cztery punkty.

 

Elana z kolei ostatnio prezentuje się różnie. Piłkarze z Torunia na ostatnie pięć spotkań wygrali tylko jedno, dwa razy zremisowali i dwukrotnie przegrali, w tym raz 0:1 ze wspomnianym Świtem.

 

Nadzieją może napawać ich ostatnie starcie z liderem - Radunią Stężyca. Toruński zespół praktycznie przez całe spotkanie przegrywał 0:3, aby w doliczonym czasie drugiej połowy wbić swoim rywalom aż trzy bramki i ostatecznie zremisować. Taki powrót może być niezwykle budujący i właśnie z takim entuzjazmem chcą wyjść teraz na boisko zawodnicy Elany. Czy uda im się zagrać równie imponujący mecz z wiceliderem? Przekonamy się już w czwartkowy wieczór.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Elana Toruń - Świt Skolwin od godz. 17:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze