Bilety na mecze reprezentacji. PZPN ogłosił informację o wejściówkach na spotkania towarzyskie

Piłka nożna
Bilety na mecze reprezentacji. PZPN ogłosił informację o wejściówkach na spotkania towarzyskie
fot. Cyfrasport
PZPN ogłosił informację o biletach na mecze towarzyskie.

W zwiazku z planowanym od 15 maja powrotem części kibiców na stadiony PZPN poinformował o szczegółach sprzedaży biletów na dwa towarzyskie mecze polskich piłkarzy przed mistrzostwami Europy. 1 czerwca zagrają z Rosją we Wrocławiu, a tydzień później z Islandią w Poznaniu.

Sprzedaż biletów na mecz z Rosją rozpocznie się 20 maja. Natomiast wejściówki na spotkanie z Islandią można kupować od 25 maja.

Koszt wynosi od 40 złotych (dziecko do lat 12, w ramach tzw. biletu rodzinnego) do 120 złotych.

 

PZPN zaznaczył, że mecze reprezentacji Polski odbywać się będą "z zastosowaniem aktualnych wymagań sanitarnych, zgodnie z ogłoszonym rozporządzeniem Rady Ministrów".

ZOBACZ TAKŻE: Terminarz EURO 2020

 

Sprzedaż biletów nastąpi wyłącznie za pośrednictwem internetu, na stronie bilety.laczynaspilka.pl. Jak dodano, nie będzie możliwości zakupu wejściówek w dniu meczu na stadionie.

 

Kibice mają wrócić na obiekty sportowe na świeżym powietrzu, pozostające dotychczas puste z powodu pandemii koronawirusa, od 15 maja. Na razie przy 25-procentowym wypełnieniu trybun.

 

 

Spotkanie z Rosjanami we Wrocławiu rozpocznie się 1 czerwca o godz. 20.45, a z Islandczykami w Poznaniu - 8 czerwca o godz. 18.00.

Dzień później biało-czerwoni zameldują się w swojej bazie na Euro. Wiadomo już, że zamieszkają w Sopocie, a trenować będą w Gdańsku.

Również z Gdańska podopieczni Paulo Sousy będą wylatywać na mecze grupy E mistrzostw Europy - do Sankt Petersburga i Sewilli.

 

Polacy zagrają w Rosji 14 czerwca ze Słowacją i 23 czerwca ze Szwecją, zaś w Hiszpanii 19 czerwca z reprezentacją gospodarzy.

BS, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Walia - Finlandia. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie