Fortuna 1 Liga: Apklan Resovia - GKS Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W pierwszym niedzielnym spotkaniu Fortuna 1 Ligi Apklan Resovia podejmie u siebie GKS Bełchatów. Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli. Relacja i wynik na żywo meczu Apklan Resovia - GKS Bełchatów na Polsatsport.pl.

Bełchatowianie czekają na ligową wygraną od 13 listopada. Fatalna passa "brunatnych" sprawiła, że zespół spadł na ostatnie miejsce w tabeli. Do miejsca niezagrożonego degradacją podopieczni Marcina Węglewskiego tracą cztery punkty. Jeżeli piłkarze z Bełchatowa marzą o utrzymaniu, bezwzględnie muszą zacząć wygrywać. Pierwszą szansę na przełamanie będą mieli w niedzielę w Rzeszowie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje legendarny piłkarz Widzewa Łódź 

 

Z kolei Apklan Resovia ma już osiem punktów przewagi nad ostatnim, zagrożonym spadkiem miejscem. W poprzedniej kolejce ekipa z Podkarpacia podzielili się punktami z Sandecją Nowy Sącz. Kluczowe dla obecnej pozycji rzeszowskiej drużyny w ligowej tabeli były dwie wygrane na ŁKS i Stomilem Olsztyn. Dzięki temu piłkarze Radosława Mroczkowskiego są obecnie w dość korzystnej sytuacji w kontekście walki o utrzymanie. 

 

W listopadzie minionego roku górą był GKS. Bełchatowianie wygrali u siebie 3:0. Czy rzeszowianie udanie się zrewanżują? Czy może "brunatni" przełamią złą serię? 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Apklan Resovia - GKS Bełchatów na Polsatsport.pl. Początek o 12:00. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie