EBL: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Zastal BC Zielona Góra. Relacja i wynik na żywo

Koszykówka

Za nami już trzy mecze finałowe Energa Basket Ligi. Pora na czwarte starcie, które może przybliżyć jedną z ekip do wielkiego triumfu. Nie wyłoni jednak zwycięzcy, bo gra toczy się do czterech wygranych. Relacja i wynik na żywo od godziny 19.30 na Polsatsport.pl.

Do ostatniego etapu rozgrywek dotarły Enea Zastal BC Zielona Góra i Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski, które w półfinałach wyeliminowały odpowiednio WKS Śląsk Wrocław i Legię Warszawa.

 

Pierwsze starcie finałowe padło łupem ekipy z Zielonej Góry, ale nie trzeba było długo czekać na odpowiedź rywali, którzy w meczu numer dwa doprowadzili do remisu. W kolejnym - wyszli na prowadzenie.

 

ZOBACZ TAKŻE: EBL: Brązowy medal dla WKS Śląska Wrocław! Przesądził rzut za trzy

 

- Moja drużyna jest bardzo mocna pod względem mentalnym, mamy jedną wygraną więcej, ale twardo stąpamy po ziemi. To nie koniec! - przyznał trener zwycięskiej drużyny Igor Milicić.

 

Teraz pora na czwarte, niezwykle ważne spotkanie. Jeśli Enea Zastal nie wyrówna stanu rywalizacji, ostrowianie będą mieli otwartą drogę do wielkiego triumfu. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Zastal BC Zielona Góra od godziny 19.30 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze