Paulo Sousa zaszczepiony przeciwko COVID-19. "Jestem naprawdę szczęśliwy"

Piłka nożna
Paulo Sousa zaszczepiony przeciwko COVID-19. "Jestem naprawdę szczęśliwy"
Fot. Twitter/Łączy Nas Piłka
Paulo Sousa został zaszczepiony przeciwko COVID-19.

Selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa zaszczepił się w poniedziałek przeciwko COVID-19. Trener przyjął szczepionkę na Stadionie Narodowym i zachęcił do pójścia jego śladem.

Paulo Sousa poszedł w ślady polskich olimpijczyków i przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19. W poniedziałek selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski pojawił się na PGE Narodowym i zaszczepił się przed kamerami. Nagranie zostało opublikowane przez profil PZPN na Twitterze, a szkoleniowiec powiedział kilka słów zachęcając społeczeństwo do przyjmowania szczepionki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, gdzie będzie stacjonowała reprezentacja Polski w czasie EURO 2020


- Jestem naprawdę szczęśliwy, że podjęto decyzję, aby wszyscy zostali zaszczepieni, piłkarze i sztab. Dzięki temu będziemy mogli skupić się wyłącznie na treningach i meczach, by dobrze reprezentować Polskę. Każdy z nas powinien przyjąć szczepienie po to, by nasza codzienność wróciła do normalności, a zatem szczepmy się - powiedział selekcjoner nawiązując do ogólnopolskiej akcji #SzczepimySię.

 


Już niedługo w ślady Sousy mają pójść piłkarze reprezentacji Polski. Przyjęcie szczepionki ma być dobrowolne, a każdy zawodnik będzie mógł podjąć indywidualną decyzję w tym zakresie.


Akcja szczepień wśród sportowców ma stanowić zabezpieczenie przed wirusem w trakcie najważniejszych imprez sportowych w tym roku. W inicjatywie biorą udział polscy olimpijczycy, którzy latem wystartują w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, ale także piłkarze, których już w czerwcu czeka EURO 2020. Reprezentacja Polski zagra w grupie z Hiszpanią, Szwecją i Słowacją.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie