WTA w Madrycie: Paula Kania-Choduń/Katarzyna Piter - Madison Keys/Jessica Pegula. Relacja i wynik na żywo

Paula Kania-Choduń i Katarzyna Piter rozpoczynają rywalizację w turnieju WTA w Madrycie. Ich deblowymi rywalkami w 1/16 finału będą Madison Keys i Jessica Pegula. Faworytkami tego starcia są Amerykanki. Czy Polki będą w stanie postawić się rywalkom? Relacja i wynik na żywo z meczu Paula Kania-Choduń/ Katarzyna Piter - Madison Keys/Jessica Pegula na Polsatsport.pl.

Po półtoramiesięcznej przerwie na kort powrócą Paula Kania-Choduń i Katarzyna Piter. Ostatni raz polski duet było można zobaczyć w Monterrey. Wówczas Biało-Czerwone dotarły do ćwierćfinału meksykańskiego turnieju, ulegając w dwóch setach hiszpańsko-australijskiej parze Lara Arruabarrena-Vecino- Ellen Perez.

Z kolei Madison Keys z Jessicą Pegulą po raz ostatni zagrały ze sobą w duecie przed ponad dziewięcioma laty. Końcówką sierpnia 2012 roku obie tenisistki spróbowały swoich sił w US Open. Ich przygoda z turniejem nie trwała jednak zbyt długo. Już w 1/16 finału odpadły po zaciętej rywalizacji z Ekateriną Makarovą i Eleną Vesniną.

Teraz na tym samym etapie zmierzą się z polskim duetem. Czy awansują do kolejnej rundy? Według ekspertów to właśnie tenisistki zza oceanu są faworytkami tego starcia. Czy udowodnią to na korcie? A może czymś zaskoczą Biało-Czerwone?

Relacja i wynik na żywo z meczu : Paula Kania-Choduń/ Katarzyna Piter - Madison Keys/Jessica Pegula na Polsatsport.pl. Początek o 12:30.