Magazyn MLS 2021 po 3. kolejce na Polsatsport.pl

Magazyn MLS we wtorek od godziny 20:30 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.

Za nami 3. kolejka nowego sezonu Major League Soccer. Tym razem nie oglądaliśmy na boiskach amerykańskich rozgrywek bramek w wykonaniu Polaków. Magazyn MLS 2021 we wtorek od 20:30 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.

W Konferencji Zachodniej odbył się mecz niepokonanych jak dotąd ekip z czołówki tabeli, czyli Seattle Sounders i Los Angeles Galaxy. Ci pierwsi trafili do bramki rywali trzykrotnie, a to zapewniło im zwycięstwo i pozycję lidera w zestawieniu. Portland Timbers powracającego do zdrowia Jarosława Niezgody przegrali 1:4 na wyjeździe z FC Dallas. Była to ich druga porażka w tym sezonie.

Liderem Konferencji Wschodniej pozostaje drużyna New England Revolution. Ekipa Adama Buksy pokonała Atlanta United 2:1, a Polak spędził na boisku pełne 90 minut.

Bez zwycięstwa pozostają inni Polacy. Kacper Przybyłko i jego Philadelphia Union przegrali z New York City 0:2, a polski zawodnik wszedł na zmianę w 61. minucie za Sergio Santosa. Ekipa Chicago Fire Przemysława Frankowskiego nie podołała New York Red Bulls. Podopieczni trenera Raphaëla Wicky'ego przegrali 0:2. W składzie zwycięskiego zespołu nadal nie zadebiutował Patryk Klimala, który przeniósł się do amerykańskich rozgrywek z Celticu. Aż trzykrotnie piłkę z bramki musiał wyjmować Przemysław Tytoń. Jego ekipa z Cincinnati przegrała z Orlando City.

Magazyn MLS 2021 we wtorek od 20:30 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.