Sir Safety Perugia nie chce oddać Wilfredo Leona

Siatkówka
Sir Safety Perugia nie chce oddać Wilfredo Leona
fot. PAP
Sir Safety Perugia nie chce oddać Wilfredo Leona

W poniedziałek pojawiła się informacja o możliwym odejściu Wilfredo Leona z Sir Safety Perugii. Nowe doniesienia mówią o tym, że klub nie zgodził się na wypuszczenie swojej gwiazdy. Sytuacja jest bardzo dynamiczna.

Rosyjskie media stwierdziły w poniedziałek, że Zenit Petersburg uważnie śledzi poczynania reprezentanta Polski. Leon jest bardzo znany w tamtym kraju, gdyż w latach 2014-2018 reprezentował barwy Zenita Kazań. Wygrał z nim aż 16 trofeów - dominował zarówno na krajowym podwórku, jak i tym europejskim. Zarabiał wtedy około milion euro za sezon. W Perugii ma otrzymywać niższą kwotę. Zenit Petersburg nie miałby problemów z wyrównaniem pensji wybitnego przyjmującego.

Zobacz także: Sebastian Świderski: Wydamy oświadczenie ws. Grbicia

 

Co na to Perugia? Nic dziwnego, że włoski klub nie jest zbyt chętny do pozbycia się swojej gwiazdy. Gian Luca Pasini poinformował, że prezes Perugii Gino Sirci odrzucił pierwszą prośbę wypuszczenia Leona.

 

Sirci chce wzmacniać drużynę, dlatego nie może pozwolić sobie na wypuszczenie gwiazd. W związku z tym zamierza przekonać do transferu Ricardo Lucarellego z Itasu Trentino. O usługi Brazylijczyka walczy też inny włoski gigant - Lube Civitanova. Jak więc potoczą się losy wszystkich wymienionych? Trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale z pewnością będzie to ciekawe lato na siatkarskim rynku transferowym. Jeszcze wiele może się wydarzyć.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie