Andre Villas-Boas będzie rywalizował z... Kajetanem Kajetanowiczem. Były trener Arkadiusza Milika wystartuje w Rajdzie Portugalii

Moto
Andre Villas-Boas będzie rywalizował z... Kajetanem Kajetanowiczem. Były trener Arkadiusza Milika wystartuje w Rajdzie Portugalii
fot. PAP/EPA
Andre Villas-Boas, były trener piłkarzy FC Porto, Chelsea i Olympique Marsylia.

Andre Villas-Boas, były trener piłkarzy FC Porto, Chelsea i Olympique Marsylia, wystartuje w Rajdzie Portugalii (20-23 maja) w kategorii WRC3 - poinformowali organizatorzy mistrzostw świata. W tej klasie w ostatnim Rajdzie Chorwacji zwyciężył Kajetan Kajetanowicz.

- Jedną z wielkich atrakcji Rajdu Portugalii będzie start Andre-Villasa Boasa w samochodzie z numerem 57 - napisano na stronie rajdowych mistrzostw świata.

 

Zobacz także: Paweł Olkowski wśród ulubieńców Ricardo Sa Pinto. Nad Bosforem ich współpraca układa się wzorowo

 

43-letni Portugalczyk zasiądzie za kierownicą Citroena C3. Będzie to jego debiut w imprezie tej rangi. W 2018 roku rywalizował w Rajdzie Dakar, którego nie ukończył z powodu kontuzji pleców.

 

 

Villas-Boas pochodzi z bogatego domu o korzeniach arystokratycznych. Jego prababka, Margaret Kendall, była Angielką, która opuściła swój kraj i kupiła winnicę w Guimaraes.

A.J., PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze