Micah Christenson w Zenicie Kazań. Klub ogłosił transfer za pomocą... PIZZY!

Siatkówka
Micah Christenson w Zenicie Kazań. Klub ogłosił transfer za pomocą... PIZZY!
fot. Instagram Volley Zenit
Oficjalnie Micah Christenson w Zenicie Kazań.

Pracownicy siatkarskiego Zenitu Kazań znani są z kreatywnego prowadzenia mediów społecznościowych klubu. Właśnie w ciekawy sposób ogłosili transfer jednego z najlepszych rozgrywających na świecie - Micaha Christensona.

Od jakiegoś czasu w mediach toczyły się dyskusje, na temat Christensona i jego kontraktu z Zenitem. Wygląda na to, że nieoficjalne informacje zostały potwierdzone. Na Instagramie rosyjskiego klubu pojawiła się bardzo wymowna grafika z kodem rabatowym na pizzę, który przemycił transfer rozgrywającego pochodzącego z Hawajów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wilfredo Leon właścicielem klubu z Torunia

 

"Promocja od naszych partnerów. Tylko do 14 maja przy zamówieniu od 639 rubli - hawajska pizza gratis! Kod promocyjny MICAH. *Promocja nie łączy się z kombinacjami i innymi promocjami. Obowiązuje w restauracji, a także z dowozem i odbiorem w Kazaniu" - czytamy na profilu rosyjskiego giganta.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Volleyball Club Zenit-Kazan (@volleyzenit)

 

To nie pierwszy raz, kiedy pracownicy Zenitu w kreatywny sposób przekazali wiadomość swoim fanom. Podobnie było w przypadku Bartosza Bednorza, który w ubiegłym sezonie dołączył do drużyny z Kazania. Wtedy na profilu pojawiło się zdjęcie Billa Clintona, byłego prezydenta USA, który trzyma płytę z... grającym Bednorzem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Volleyball Club Zenit-Kazan (@volleyzenit)

 

W przyszłym sezonie obaj spotkają się w stolicy Tatarstanu i pod wodzą Aleksieja Wierbowa powalczą o cenne trofea dla Zenitu.

 

Christenson ostatnie sześć lat spędził w Italii. Od 2018 roku bronił barw Leo Shoes Modena, wcześniej przez trzy sezony występował w ekipie Cucine Lube Civitanova. Utytułowany reprezentant Stanów Zjednoczonych zastąpił w Kazaniu Aleksandra Butko, który przeniósł się do Kuzbass Kemerowo.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Micah Christenson (@mchristenson5)

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie