Kolejna walka Mateusza Gamrota w UFC coraz bliżej. "Kontrakt podpisany, niedługo wracam"

Sporty walki
Kolejna walka Mateusza Gamrota w UFC coraz bliżej. "Kontrakt podpisany, niedługo wracam"
Fot. Polsat Sport
Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot (18-1-1NC, 6 KO, 4 SUB) podzielił się ze swoimi fanami wspaniałą wiadomością! Polski zawodnik MMA podpisał kontrakt na najbliższą walkę w amerykańskiej organizacji UFC i jak sam zapowiada "niedługo powróci do klatki".

Mateusz Gamrot wraca do gry! Polski zawodnik nie zamierza zbyt długo odpoczywać i jak sam niedawno zapowiadał czeka go duża walka, ale nie zdradził więcej szczegółów. W czwartek rano dowiedzieliśmy się więcej, bowiem sam "Gamer" ogłosił na Instagramie, że podpisał kontrakt z UFC i niedługo wróci do klatki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Chris Weidman opowiedział o makabrycznym złamaniu. "Myślałem nawet o amputacji"


Wciąż jednak nie wiadomo kto będzie rywalem Polaka. Tuż po ostatniej walce Gamrot powiedział, że chciałby zmierzyć się z Nasratem Haqparastem (13-3, 9 KO). Ostatnio pojawiły się pogłoski, że mógłby walczyć z Islamem Makhachevem (19-1, 3 KO, 8 SUB).

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mateusz Gamrot (@mateusz_gamrot)


Gamrot stoczył do tej pory dwie walki w UFC. W debiucie, który miał miejsce w październiku ubiegłego roku, przegrał przez niejednogłośną decyzję z Guramem Kutateladze (12-2, 7 KO, 1 SUB).


W kwietniu 2021 roku wrócił do oktagonu i znokautował Scotta Holtzmana (14-5, 5 KO, 2 SUB). Jak widać efektowne zwycięstwo zaowocowało nowym kontraktem z amerykańską organizacją.

 

Analiza efektownego nokautu Mateusza Gamrota w walce ze Scottem Holtzmanem

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie