TAURON 1 Liga: BKS Visła Bydgoszcz - eWinner Gwardia Wrocław. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka
TAURON 1 Liga: BKS Visła Bydgoszcz - eWinner Gwardia Wrocław. Relacja i wynik na żywo
fot. Cyfrasport
TAURON 1 Liga: BKS Visła Bydgoszcz - eWinner Gwardia Wrocław. Relacja i wynik na żywo

Przed nami trzeci mecz o brązowy medal Tauron 1 Ligi, a walczą o niego BKS Visła Bydgoszcz i eWinner Gwardia Wrocław. Stan rywalizacji to 1:1. Która z ekip w czwartek przybliży się do najniższego stopnia podium? Relacja na żywo i wynik meczu BKS Visła Bydgoszcz - eWinner Gwardia Wrocław na Polsatsport.pl.

Pierwszy mecz bez większych problemów padł łupem ekipy z Bydgoszczy. Podopieczni trenera Marcina Ogonowskiego wygrali 3:0, a MVP spotkania wybrany został środkowy Janusz Gałązka.

 

W rewanżu od początku lepiej radzili sobie wrocławianie. Wygrali dwie pierwsze partie 25:20, 25:23 i wydawało się, że pewnie zmierzają po zwycięstwo w całym meczu. W secie trzecim do głosu doszli jednak siatkarze BKS Visły i przedłużyli losy tego starcia o jedną partię. W czwartej do dobrej gry wrócili gospodarze i wyrównali stan rywalizacji na 1:1. 

 

Mecz trzeci ponownie zostanie rozegrany w Bydgoszczy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kwalifikacje do ME siatkarzy 2021: Transmisje TV, stream online

 

– Plan jest taki, żeby odebrać brązowe medale właśnie u nas, w Orbicie. Żeby to jednak osiągnąć, musimy w Bydgoszczy zagrać lepiej niż za pierwszym razem. Nieistotne jest dla mnie, czy to będą trzy, cztery, czy pięć setów. Ważne, żeby ten ostatni punkt był po naszej stronie. Powoli myślimy już o zakończeniu tego długiego sezonu, ale żeby było ono udane, chcemy zdobyć trzecie miejsce i skończyć z medalem na szyi. Wtedy będziemy mogli się w pełni cieszyć z wykonanego planu – powiedział kapitan eWinner Gwardii, Arkadiusz Olczyk.

 

Co ciekawe, akurat w dniu rozgrywania meczu swoje urodziny będzie obchodził trener Mark Lebedew. Czyżby drużyna szykowała miłą niespodziankę?

– Są pewne tradycje urodzinowe, które obowiązują obie strony – żartował Olczyk. – A tak serio, to postaramy się dać trochę radości trenerowi z okazji jego święta. Liczę, że to będzie udany 6 maja – kwituje kapitan eWinner Gwardii.

 

Relacja na żywo i wynik meczu BKS Visła Bydgoszcz - eWinner Gwardia Wrocław od godziny 17:30 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze