Boxing Night Live in Studio: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
Boxing Night Live in Studio: Wyniki i skróty walk (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Przemysław Gorgoń wygrał z Walentynem Zbrożkiem.

Przemysław Gorgoń (13-7-1, 5 KO) pokonał jednogłośną decyzją sędziów Walentyna Zbrożka (5-17-1, 2 KO) w w walce wieczoru gali Boxing Night Live in Studio w Białymstoku. W co-main evencie Jakub Sosiński (4-1-0, 5 KO) efektownie znokautował Igora Pylypenkę (5-52-2, 1 KO). Wyniki i skróty walk gali Boxing Night Live in Studio na Polsatsport.pl.

Wyniki gali: 

 

Boks zawodowy:

 

Super middleweight 76.200 6 rund
Przemysław Gorgoń (Chorten Boxing Production, 13-7-1, 5 KO) pokonał Walentyna Zbrożka (Ukraina, 5-17-1, 2 KO) jednogłośną decyzją sędziów.

 

Heavyweight +91 kg 6 rund
Jakub Sosinski (4-1-0, 5 KO) pokonał Igora Pylypenkę (Ukraina, 5-52-2, 1 KO) przez TKO w pierwszej rundzie. 

 

Super middleweight 76.200 kg 4 rundy
Konrad Kaczmarkiewicz (Deal Punch Promotions, 3-0-0, 1 KO) pokonał Garego Abajyana (Gruzja, 23-40-1, 11 KO) jednogłośną decyzją sędziów. 

 

Middleweight 72.450 kg 4 rundy
Bartosz Głowacki (Chorten Boxing Production, 5-6-0, 4 KO) pokonał Patryka Litke (Gruchała Boxing Team, pro debiut) przez TKO w pierwszej rundzie. 

 

Walki eliminacyjne do mistrzostw Polski:

 

Waga 48 kg (3 rundy po 3 minuty)
Natalia Kuczewska (MKB Mazur Ełk) pokonała Izabelę Iwaniuk (Niedźwiedź Kętrzyn) jednogłośną decyzją sędziów. 

 

Waga 70 kg (3 rundy po 2 minuty)
Tobiasz Zarzeczny (Stalowa Wola Boxing Team) pokonał Szymona Szczukowskiego (Gruchała Team Chojnice) jednogłośną decyzją sędziów. 

 

Maksymilian Kuziemski (Cristal Pruszynka) pokonał Wiktora Majdańskiego (Stalowa Wola Boxing Team) jednogłośną decyzją sędziów. 

 

Waga 63 kg (3 rundy po 2 minuty)
Julian Lewosz (UKS Boxing Sokółka) pokonał Mateusza Rzodkiewicza (OSiR Suwałki) przez TKO w drugiej rundzie. 

 

Boks olimpijski: 

 

Waga 81 kg (3 rundy po 3 minuty)
Paweł Trypuć (Chorten Boxing Production) pokonał Marka Kapuścińskiego (OSiR Suwałki) niejednogłośną decyzją sędziów. 

 

Waga 81 kg (3 rundy po 3 minuty)
Sylwester Perkowski (Cristal Pruszynka) pokonał Pawła Naruszewicza (OSiR Suwałki) jednogłośną decyzją sędziów. 

 

Kadeci, 80 kg (3 rundy po 2 minuty)
Dawid Kruczkowski (UKS Boxing Sokółka) pokonał Marcela Burbę (OSiR Suwałki) jednogłośną decyzją sędziów. 

 

Młodziczki, waga 46 kg (3 rundy po 2 minuty)
Zuzanna Krysińska (OSiR Suwałki) pokonała Urszulę Kucharewicz (UKS Boxing Sokółka) jednogłośną decyzją sędziów. 

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze