Kwalifikacje do ME siatkarzy 2021: Czarnogóra - Gruzja. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Trzeciego dnia kwalifikacji do mistrzostw Europy siatkarzy 2021 w grupie F reprezentacja Czarnogóry zmierzy się z Gruzją. Gospodarze po dwóch porażkach będą chcieli zakończyć turniej pozytywnym akcentem. Łatwo nie będzie, bowiem rywale walczą o kolejny krok w kierunku czempionatu Starego Kontynentu. Relacja i wynik na żywo meczu Czarnogóra - Gruzja na Polsatsport.pl.

Gruzini nie są w najlepszych nastrojach. Na własnym terenie zaliczyli najpierw srogą porażkę 0:3 z reprezentacją Grecji, a następnie z takim samym wynikiem zakończyli spotkanie z Azerbejdżanem. Cały czas walczą o pierwsze zwycięstwo na własnym terenie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Drugi mecz, drugie zwycięstwo! Polskie siatkarki ograły Francję w kwalifikacjach do ME

 

Ekipa z Czarnogóry lepiej sobie radzi w Tbilisi. Na inaugurację pokonała Azerbejdżan 3:1. W drugim w prawdzie przegrała z faworytem z Grecji 2:3, ale po długiej batalii.

 

Rywalizacja w grupie F toczy się w Gruzji. Drugi turniej zaplanowany jest na 14-16 maja w Czarnogórze (Podgorica).

 

Zespół, który zajmie pierwsze miejsce w grupie, bezpośrednio zakwalifikuje się do mistrzostw Europy. Natomiast ekipa, która uplasuje się na drugiej lokacie, weźmie udział w klasyfikacji drużyn z drugich miejsc. Spośród nich pięć najlepszych zagra w turnieju finałowym.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Czarnogóra - Gruzja od godziny 16.30 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie