Serie A: Wojciech Szczęsny obronił rzut karny w meczu Juventus - Milan (WIDEO)

Wojciech Szczęsny obronił rzut karny w meczu Juventus - Milan (WIDEO)

Wojciech Szczęsny obronił rzut karny w spotkaniu Juventusu z Milanem (0:3). Polak okazał się górą w pojedynku z Franckiem Kessie w 58. minucie.

Rzut karny został podyktowany po zagraniu ręką Giorgio Chielliniego we własnym polu karnym. Sędzia przeanalizował sytuację przy pomocy systemu VAR i wskazał na jedenasty metr. Kessie nie zdołał jednak pokonał Szczęsnego, który skutecznie sparował uderzenie byłego piłkarza Atalanty Bergamo.

Polski golkiper zrehabilitował się tym samym za błąd, który popełnił przy golu dla Milanu na 1:0. Wówczas nie najlepiej wypiąstkował piłkę przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego i pod koniec pierwszej połowy pokonał go Brahim Diaz.