Magazyn MLS 2021 po 4. kolejce na Polsatsport.pl

Magazyn MLS we wtorek od godziny 20:30 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.

Za nami 4. kolejka nowego sezonu Major League Soccer. Podczas meczu Chicago Fire FC z Philadelphia Union mieliśmy okazję obserwować dwóch Polaków rywalizujących na jednym z amerykańskich boisk. Czy któremuś z polskich zawodników udało się strzelić gola? Magazyn MLS 2021 we wtorek od 20:30 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.

Sobotni mecz Chicago Fire FC z Philadelphią Union zakończył się wynikiem 0:2. Celny strzał na bramkę oddali w 51 minucie Cory Burke i w 60 minucie Jakob Glesnes. Podczas tego spotkania na boisku doszło do Polsko-Polskiego starcia. Na amerykańskim boisku rywalizowali ze sobą zawodnik "The U" 28-letni Kacper Przybyłko oraz zawodnik "La Maquina Roja" 26-letni Przemysław Frankowski. Tym razem żadnemu z nich nie udało się zdobyć gola.

Mecz Portland Timbers z Seattle Sounders FC nie poszedł po myśli tych pierwszych. Spotkanie zakończyło się wygraną "zielono-niebieskich" 2:1. W 59 minucie spotkania rzutu karnego nie wykorzystał Diego Váleri, a zaledwie 4 minuty później grającemu w drużynie przeciwnej Raúlowi Ruidíazowi udało się tego dokonać. Wynik poprawił Fredy Montero, oddając celny strzał głową. W doliczonym czasie gry Bill Tuiloma oddał udany bezpośredni strzał wolny, jednak mimo to jego drużynie nie udało się wygrać spotkania. W meczu nie wystąpił polski zawodnik grający w Portland Timbers Jarosław Niezgoda, który w lipcu ubiegłego roku zerwał więzadło krzyżowe w lewym kolanie.

Magazyn MLS 2021 we wtorek od 20:30 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.