Mecze reprezentacji siatkarzy: Polska – Belgia. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Mecze reprezentacji siatkarzy: Polska – Belgia. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Polscy siatkarze zagrają towarzysko z Belgią.

Polscy siatkarze rozpoczynają sezon reprezentacyjny. Na inaugurację, w ramach sprawdzianów przed Ligą Narodów, zmierzą się towarzysko z reprezentacją Belgii. Kiedy grają Polacy? Gdzie można obejrzeć spotkania siatkarzy? Transmisje towarzyskich meczów Polska – Belgia w Polsacie Sport oraz na Ipla.tv.

Przed reprezentacją Polski siatkarzy niezwykle trudny sezon. Pierwszą imprezą będą rozgrywki Ligi Narodów, które odbędą się w "bezpiecznej bańce" w dniach 28 maja – 27 czerwca we włoskim mieście Rimini. Później biało-czerwoni zagrają w Memoriale Huberta Wagnera (9–11 lipca). Najważniejszą imprezą sezonu będą igrzyska olimpijskie w Tokio, które rozpoczną się 23 lipca i potrwają do 8 sierpnia. W dalszej części sezonu, w dniach 1–19 września zostaną rozegrane mistrzostwa Europy; gospodarzami imprezy będą Polska, Czechy, Estonia oraz Finlandia.

 

Zobacz także: Kto zagra w reprezentacji Polski siatkarzy? Skład na sezon 2021

 

Elementem przygotowań do rozgrywek Ligi Narodów będą dla podopiecznych trenera Vitala Heynena towarzyskie mecze z Belgią, które zostaną rozegrane 13 i 14 maja w Łodzi. Selekcjoner powołał 24-osobowy skład na pierwszą część sezonu. Zawodnicy przygotowują się w COS w Spale.

 

Reprezentacja Belgii w obecnym sezonie ma w planach występy w Lidze Europejskiej i w finałach mistrzostw Europy. Trener Fernando Munoz zebrał grupę 22 siatkarzy. Wśród nich jest kilka nazwisk dobrze znanych z występów w polskich klubach, choćby Sam Deroo, Igor Grobelny czy Tomas Rousseaux.

Plan transmisji towarzyskich meczów reprezentacji Polski siatkarzy:

2021-05-13: Polska – Belgia (czwartek, godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport)
2021-05-14: Polska – Belgia (piątek, godzina 17.00; transmisja – Polsat Sport).

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie