TAURON Liga: Paulina Maj-Erwardt pożegnała się z Grupą Azoty Chemikiem Police

Siatkówka
TAURON Liga: Paulina Maj-Erwardt pożegnała się z Grupą Azoty Chemikiem Police
fot. Cyfrasport
Paulina Maj-Erwardt zmienia klub.

Paulina Maj-Erwardt nie będzie już występowała w barwach Grupy Azoty Chemika Police. Na razie nie wiadomo, gdzie będzie grała. - Zostaję na parkietach TAURON Ligi, więc do zobaczenia w przyszłym sezonie - zdradziła.

- Dziękuję wszystkim siatkarkom, członkom sztabu i pracownikom klubu. Dziękuję kibicom, których wsparcie czuliśmy nawet wtedy, kiedy nie było ich na trybunach. Wzruszające są momenty, w których przygotowaliście dla nas fajerwerki po wygranym meczu. Niby zwyczajne spotkanie, a pozwoliliście nam poczuć się docenione, jak byśmy wygrały mistrzostwo świata. To raczej moja ostatnia przygoda z Chemikiem, pewnie już tutaj nie zagram, bo metryka swoje robi - powiedziała na pożegnanie, cytowana przez oficjalną stronę klubu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarki UNI Opole najlepsze na zapleczu Tauron Ligi

 

Na razie nie wiadomo, w jakim klubie 34-latka będzie kontynuowała karierę. Pewne jest tylko jedno... - Zostaję na parkietach Tauron Ligi, więc do zobaczenia w przyszłym sezonie - przyznała.

 

Dla Maj-Erwardt była to druga przygoda z Chemikiem Police. Pierwsza miała miejsce w sezonie 2015/2016. W sumie z klubem zdobyła trzy mistrzostwa, trzy puchary i dwa Superpuchary Polski.

 

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie