Briefing prasowy i ważenie przed Polsat Boxing Night 10: Transmisja TV oraz stream online

Sporty walki
Briefing prasowy i ważenie przed Polsat Boxing Night 10: Transmisja TV oraz stream online
fot. Cyfrasport
Czy Michał Cieślak pokona Jurija Kaszinskiego i zasłuży na walkę o mistrzowski pas IBF?

W piątek 14 maja będziemy świadkami gali Polsat Boxing Night 10, która wprowadzi nową jakość w polskim środowisku pięściarskim. Dzień wcześniej odbędzie się briefing prasowy nowopowstałej grupy promotorskiej Polsat Boxing Promotions oraz ceremonia ważenia przed galą. Transmisja TV oraz Stream online obu wydarzeń w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl oraz na IPLA.tv.

Gala Polsat Boxing Night 10 dostarczy niesamowitych emocji wszystkim sympatykom pięściarstwa na najwyższym poziomie. W walce wieczoru drugi raz z rzędu zobaczymy Michała Cieślaka, który zgłasza aspiracje, by sięgnąć w końcu po upragniony mistrzowski pas kategorii cruiser. Walka z Jurijem Kaszinskim będzie eliminatorem do mistrzowskiego pojedynku w federacji IBF. Rosjanin dysponuje imponującym rekordem (20-1, 18 KO), więc Polak będzie musiał zaprezentować swój najlepszy boks, by potwierdzić dominację w ringu Polsat Boxing Night.

 

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Kostyra o walce Michał Cieślak - Jurij Kaszinski: Tam będą leciały wióry!

 

Oprócz tego zobaczymy również pierwszą polską mistrzynię świata Ewę Piątkowską. Na szczycie kategorii półśredniej federacji WBC zawodniczka zasiadła dość dawno, bo 3 lata temu, więc walka z Kenijką Judy Waguthii będzie dla niej świetną okazją, by przypomnieć o sobie i udowodnić, jak dużym potencjałem dysponuje. Rywalka także 3 lata temu biła się o pas kategorii super lekkiej i to z kapitalną Delfine Persoon, więc pojedynek pań zapowiada się bardzo ciekawie.

 

Zobacz także: Michał Cieślak przed Polsat Boxing Night: Zamierzam wykorzystać sytuację

 

Między linami zobaczymy także efektownie bijącego Roberta Talarka oraz liczącego się w kategorii junior ciężkiej Nikodema Jeżewskiego, a oprócz walk zawodowych swoje umiejętności zaprezentują również pięściarze bijący się na zasadach boksu olimpijskiego. Ostatnie z wymienionych walk mają wpłynąć na rozwój i poprawę kondycji polskiego pięściarstwa.

 

Karta walk gali Polsat Boxing Night:

 

Michał Cieślak (20-1, 14 KO) - Jurij Kaszinski (20-1, 18 KO) - eliminator o pas IBF
Robert Talarek (24-13-3, 16 KO) - Łukasz Stanioch (6-0, 1 KO)
Daniel Rutkowski (1-2) - Maksim Hardzeika (9-0, 4 KO)
Ewa Piątkowska (15-1, 4 KO) - Judy Waguthii (17-9-4, 5 KO)
Nikodem Jeżewski (19-1-1) - Vladimir Reznicek (10-3-2, 4 KO)

 

Walki boksu olimpijskiego na gali Polsat Boxing Night:

 

Bartłomiej Rośkowicz - Paweł Sulęcki
Oliwier Zamojski - Dominik Palak
Sebastian Kusz - Kevin Lakatos

 

Transmisja briefingu prasowego grupy Polsat Boxing Promotions od godziny 17.00 w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl i na IPLA.tv. Z kolei transmisja ceremonii ważenia przed galą Polsat Boxing Night 10 od godziny 17.40 na wszystkich wymienionych wyżej platformach.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie