GTA Wisła Płock! Klub przedstawił zawodnika w stylu popularnej gry komputerowej (WIDEO)

E-sport
GTA Wisła Płock! Klub przedstawił zawodnika w stylu popularnej gry komputerowej (WIDEO)
fot. YouTube/Wisła PłockTV
Piotr Tomasik jako popularny CJ z gry GTA San Andreas.

O takich zabiegach mówi się, że to mistrzostwo marketingu. Wisła Płock popisała się wielką kreatywnością i wzorując się na popularnej grze komputerowej GTA San Andreas, nagrała krótki film przedstawiający przedłużenie umowy z Piotrem Tomasikiem.

Kto kiedykolwiek grał lub chociaż słyszał o grze GTA San Andreas, ten doskonale zna motyw, który można dostrzec w nagraniu przedstawionym przez Wisłę Płock. W nim Piotr Tomasik wciela się w postać bohatera gry - Carla Johnsona, który przemierza ulice fikcyjnego San Andreas, aby przechodzić kolejne misje.

 

Misją Tomasika było udanie się do siedziby klubu i przedłużenie umowy o kolejny rok. W nagraniu można zauważyć wiele motywów z jednej z najbardziej cenionych części gier komputerowych z serii GTA wyprodukowanych przez Rockstar Games. Muzyka, grafika oraz charakterystyczne ruchy bohaterów - to wszystko zostało znakomicie odegrane przez twórców nagrania.

 

Zobacz także: PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock zagra pięć meczów kontrolnych

 

"Wisła Płock S.A. i Piotr Tomasik doszli do porozumienia w sprawie kolejnej misji bocznego obrońcy. Oznacza to, że zawodnik występujący z numerem 7. na niebiesko-biało-niebieskiej koszulce w sezonie 2021/2022 nadal będzie reprezentował barwy Nafciarzy. Od teraz kontrakt podpisany przez Tomasika obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku, a co więcej, w umowie zawarta została opcja przedłużenia współpracy o dwanaście miesięcy" - możemy przeczytać w komunikacie na oficjalnej stronie klubu.

 

Tomasik do Płocka trafił w czerwcu 2019 roku z Lecha Poznań.

 

Nagranie rodem z GTA San Andreas robi furorę w mediach społecznościowych. Sympatycy tej gry po prostu muszą to zobaczyć!

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie