PlusLiga: Dusan Petkovic dołączy do VERVY Warszawa ORLEN Paliwa

Siatkówka
PlusLiga: Dusan Petkovic dołączy do VERVY Warszawa ORLEN Paliwa
Fot. PAP
Dusan Petkovic

Dusan Petkovic od nowego sezonu będzie zawodnikiem drużyny VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Informację o transferze zawodnika podała jego agencja menedżerska. Serbski siatkarz niedawno rozstał się z PGE Skrą Bełchatów.

Dusan Petkovic zostaje w PlusLidze! Serbski atakujący po dwóch sezonach w PGE Skrze Bełchatów zdecydował się pozostać w Polsce i od nowego sezonu ma reprezentować barwy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. Informację o transferze zawodnika podała na Instagramie jego agencja menedżerska.


ZOBACZ TAKŻE: Irańczyk Meisam Salehi przyjmującym Indykpolu AZS Olsztyn


Przez ostatnie dwa lata Serb był atakującym PGE Skry Bełchatów. W pierwszym sezonie grał w duecie z Mariuszem Wlazły, z kolei w swoim drugim i ostatnim roku rywalizował o miejsce w "szóstce" z Bartoszem Filipiakiem. Do Polski przychodził po znakomitym sezonie we włoskiej Serie A, w której był najlepiej punktującym zawodnikiem.

 


VERVA Warszawa ORLEN Paliwa to brązowy medalista PlusLigi. Warszawski zespół wygrał rywalizację o trzecie miejsce z... PGE Skrą Bełchatów, która ostatecznie musiała zadowolić się czwartym miejscem na koniec sezonu.


Transfer Serba może być dobrym znakiem dla kibiców stołecznej drużyny, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej niepewną przyszłość. Wciąż pod dużym znakiem zapytania stoi zmiana struktury właścicielskiej VERVY, której głównymi akcjonariuszami mają zostać Wilfredo Leon i Michał Kubiak. Według naszych informacji do ustalenia pozostały szczegóły przejęcia spółki, ale od kilku tygodni negocjacje stoją w miejscu.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie