ATP w Rzymie: Novak Djokovic - Rafael Nadal. Relacja i wynik na żywo

Novak Djokovic kontra Rafael Nadal to finał turnieju ATP w Rzymie. To ich szósta konfrontacja w decydującym spotkaniu na Foro Italico. Kto okaże się lepszy? Relacja i wynik na żywo z meczu Djokovic - Nadal od 17:00 na Polsatsport.pl!

Lider światowego rankingu musiał w sobotę rozegrać dwa mecze. Najpierw pokonał Stefanosta Tsitsipasa (4:6. 7:5, 7:5), by później rozprawić się z przedstawicielem gospodarzy Lorenzem Sonego (6:3, 6:7, 6:2).To jego 11. awans do finału tego turnieju. Do tej pory wygrywał je pięć razy.

Z kolei Nadal w półfinale poradził sobie w dwóch setach z Amerykaninem Reillym Opelką (6:4, 6:3). Hiszpan w dotychczasowych czterech spotkaniach w stolicy Włoch przegrał tylko jednego seta. Spotkanie z Djokovicem powinno być najbardziej wymagające.

Nadal powalczy o swój 10. triumf w tym turnieju. W finałowym starciu przegrywał tylko dwa razy. Co ciekawe, dwa razy właśnie z Serbem (2011 oraz 2014 roku). Sam z kolei pokonywał go trzykrotnie. Jak będzie w niedzielę?

Relacja i wynik na żywo z meczu Novak Djokovic - Rafael Nadal od 17:00 na Polsatsport.pl.