Magazyn Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Radomiak Radom brutalnie przerwał serię Sandecji Nowy Sącz.

Za nami emocjonujący weekend rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy, a przed nami, jak w każdy poniedziałek, magazyn Fortuna 1 Ligi. Najważniejsze wydarzenia z 30. serii gier zostaną omówione w wieczornym wydaniu Magazynu. Emisja o godz. 20:30 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

W miniony weekend nie zabrakło niespodzianek, a także wielu bramek. Tych padło w sumie 27, co daje średnią 3 goli na mecz. To tylko potwierdza, że Fortuna 1 Liga gwarantuje ogromne emocje. Nie zabraknie ich również w poniedziałkowym wydaniu Magazynu.

W jednym z hitów 30. serii gier było starcie Miedzi Legnica z GKS Tychy. Goście już po 13 minutach prowadzili 2:0, ale w drugiej połowie stracili dwie bramki. Tuż po wyrównaniu przez gospodarzy, podopieczni Artura Derbina wyszli na prowadzenie.

Prowadzący Szymon Rojek omówi to znakomite spotkanie z obrońcą tyszan - Łukaszem Sołowiejem.

Mimo wielu emocji w Legnicy wydarzeniem kolejki była przerwana seria Sandecji Nowy Sącz, która wysoko przegrała w Radomiu z Radomiakiem. W tej części także nie zabraknie gościa ze zwycięskiej drużyny.

Podbeskidzie Bielsko-Biała wróciło na fotel lidera, wykorzystując potknięcie Stali Mielec. “Górale” są na dobrej drodze, by z powrotem zawitać do PKO BP Ekstraklasy. Kto z kolei będzie musiał się pożegnać z rozgrywkami na zapleczu elity? Grono zagrożonych przeanalizują eksperci w studiu Janusz Kudyba i Tomasz Łapiński.

O wspomnianych wydarzeniach i nie tylko porozmawiamy w wieczornym wydaniu magazynu Fortuna 1 Ligi. Emisja o godz. 20:30 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.