Chojniczanka Chojnice - Sokół Ostróda. Relacja i wynik na żywo

Chojniczanka Chojnice zmierzy się z Sokołem Ostróda w 34. serii spotkań piłkarskiej 2. ligi. Zdecydowanym faworytem spotkania są walczący o awans do Fortuna 1 Ligi chojniczanie. Relacja i wynik na żywo z meczu Chojniczanka - Sokół na Polsatsport.pl.

W rundzie jesiennej Sokół podejmował Chojniczankę w Ostródzie i triumfował 3:0. Jest to najwyższa jak do tej pory porażka chojniczan w tym sezonie. Bramki dla ekipy z województwa warmińsko-mazurskiego strzelali wtedy w pierwszej połowie Dawid Wolny i Rafał Siemaszko, natomiast na dwadzieścia minut przed końcem wynik ustalił Tomasz Gajda.

W poprzedniej kolejce obie drużyny podzieliły się punktami ze swoimi rywalami. Chojniczanka może czuć niedosyt po podróży do Rzeszowa, gdzie zremisowała z miejscową Stalą 1:1. Dla klubu z Chojnic swoją premierową bramkę zdobył Artur Golański. Sokół w takim samym stosunku bramkowym zremisował z Bytovią.

Podopieczni Piotra Jacka jako beniaminek trzeciej klasy rozgrywkowej w Polsce prezentuje się całkiem przyzwoicie. Jedenasta pozycja i 40 punktów sprawia, że na ten moment Sokół jest dość daleko od strefy spadkowej i w tym momencie mają nad nią 8 oczek przewagi. Z kolei ekipa Adama Noconia jest na trzecim miejscu w tabeli i traci tylko dwa punkty do GKS-u Katowice. Czy wyprzedzi katowiczan na finiszu i zajmie miejsce bezpośrednio dające awans do Fortuna 1 Ligi?

Relacja i wynik na żywo z meczu Chojniczanka - Sokół na Polsatsport.pl od 19:30.