Babilon MMA 22: Potężne duszenie Sylwestra Kołeckiego! Rywal był bez szans (WIDEO)

Sporty walki
Babilon MMA 22: Potężne duszenie Sylwestra Kołeckiego! Rywal był bez szans (WIDEO)
Fot. Polsat Sport

Sylwester Kołecki (3-0, 2 KO, 1 SUB) pokonał Konrada Konkela (1-2, 1 KO) przez poddanie (duszenie trójkątne rękoma) w pierwszej rundzie pojedynku kategorii półciężkiej na gali Babilon MMA 22. Ten pierwszy pozostaje niepokonany.

Za nami walka ciężkiego kalibru na Babilon MMA 22. W kategorii półciężkiej mierzyli się Kołecki i Konkel. Obaj zawodnicy szybko przeszli do konkretów i wymieniali naprawdę solidne ciosy. Przełom przyszedł niedługo po pierwszej minucie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nokaut roku? Adam Łaguna latającym kolanem rozbił rywala (WIDEO)


Po kilku wymianach w stójce i nieudanych próbach obaleń Kołecki przeniósł walkę do parteru, gdzie niemal od razu zajął dosiad. Z tej pozycji najpierw pracował ciosami, a następnie przeszedł do techniki kończącej. Zapiął trójkąt rękami, w wyniku którego Konkel poddał walkę. To trzecia zawodowa wygrana młodszego z braci Kołeckich!


Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie, ale co ciekawe Kołecki spędził w klatce więcej czasu niż w dwóch poprzednich walkach. Trzeba przyznać, że tempo kończenia walk w wykonaniu tego zawodnika jest co najmniej imponujące.

Skrót walki Sylwester Kołecki - Konrad Konkel:

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie