Nie żyje Francesc Arnau. Miał 46 lat

Piłka nożna
Nie żyje Francesc Arnau. Miał 46 lat
Fot. PAP
Nie żyje Francesc Arnau.

Smutne wiadomości płyną do nas z Hiszpanii. W wieku 46 lat zmarł były bramkarz FC Barcelona oraz dyrektor sportowy Realu Oviedo Francesc Arnau. Przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Piłkarska Hiszpania jest w żałobie po śmierci Arnaua. Smutną informację przekazał klub Real Oviedo, w którym w ostatnim czasie pełnił funkcję dyrektora sportowego.


ZOBACZ TAKŻE: Borussia Dortmund pięknie pożegnała Łukasza Piszczka


"Zmarł nasz dyrektor sportowy Francesc Arnau Grabalosa. Jesteśmy pogrążeni w głębokim żalu i smutku. Myślami jednoczymy się z rodziną, która przeżywa trudne chwile. Spoczywaj w pokoju" - napisał Real Oviedo w oficjalnym komunikacie.

 

Nie ujawniono przyczyny zgonu byłego piłkarza. FC Barcelona zapowiedziała, że zawodnicy wyjdą na sobotni mecz z SD Eibar w czarnych opaskach w ramach żałoby po śmierci Hiszpana.

 


Hiszpański zawodnik od początku kariery reprezentował Barcelonę, aż w 2001 roku podpisał umowę z Malagą. Tam spędził dziesięć sezonów, a po zakończeniu kariery sportowej kontynuował przygodę z piłką jako koordynator akademii oraz dyrektor sportowy Malagi. Od 2019 roku pracował w Realu Oviedo.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie