Liga Europejska: Orlen Wisła Płock - Rhein-Neckar Loewen. Relacja i wynik na żywo

Piłka ręczna

Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock i Rhein-Neckar Loewen zagrają w niedzielę o trzecie miejsce w Lidze Europejskiej. - Musimy się przełamać, zagrać równie dobrze, a może nawet lepiej i pokonać rywala - zauważył dyrektor Adam Wiśniewski. Relacja na żywo z meczu Orlen Wisła Płock - Rhein-Neckar Loewen na Polsatsport.pl.

W Mannheim odbywa się Final Four Ligi Europejskiej. W pierwszym półfinałowym spotkaniu zmierzyła się trzecia drużyna Bundesligi SC Magdeburg i wicemistrz Polski Orlen Wisła. Spotkanie wygrała ekipa niemiecka 30:29 (13:15).

 

Płocka drużyna spisała się w meczu bardzo dobrze. Szczególnie pierwsza polowa mogła się podobać obserwatorom. - Pewne niewykorzystane sytuacje zadecydowały o naszej ostatecznej porażce. Bo choć zagraliśmy dobry mecz, zaprezentowaliśmy się z dobrej strony, to jednak zaliczyliśmy minimalną porażkę - ocenił dyrektor Orlen Wisły Płock Adam Wiśniewski.

 

W niedzielę drużyna z Płocka zagra o trzecie miejsce w turnieju z Rhein-Neckar Loewen. - Musimy się przełamać, zagrać równie dobrze, a może nawet lepiej i pokonać rywala - zapewnił Wiśniewski.

 

Zdaniem dyrektora sportowego, jeśli odpowiednio zafunkcjonuje obrona i drużyna pokaże jakość w ataku, to nie powinna obawiać się o wynik. Jedynym problemem może być zmęczenie. - Obydwa zespoły będą po ciężkim boju. Mamy przewagę dwóch godzin. Od razu po meczu pojechaliśmy do hotelu, zaczęli działać fizjoterapeuci, w niedzielę nie powinno być gorzej - zauważył Wiśniewski.

 

Relacja na żywo z meczu Orlen Wisła Płock - Rhein-Neckar Loewen na Polsatsport.pl. Początek o godz. 18:00.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie