EURO 2020: Konferencja prasowa reprezentacji Polski w trzecim dniu zgrupowania. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
EURO 2020: Konferencja prasowa reprezentacji Polski w trzecim dniu zgrupowania. Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Tomasz Kędziora weźmie udział w konferencji prasowej, którą odbędzie się w środę o 13:45.

Reprezentanci Polski od trzech dni przebywają w Opalenicy, gdzie przygotowują się do piłkarskich mistrzostw Europy. Za podopiecznymi Paulo Sousy dwa intensywne doby. Oprócz treningów, zawodnicy wzięli udział w szczepieniach przeciw COVID-19 oraz spotkali się z rodzinami. Co czeka kadrowiczów w najbliższych dniach? Na pytania dziennikarzy odpowie Tomasz Kędziora. Transmisja konferencji prasowej reprezentacji Polski od godziny 13:45 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Biało-Czerwoni w poniedziałek rozpoczęli przygotowania przed zbliżającym się EURO 2020. Ich zgrupowanie w Opalenicy potrwa do 8 czerwca. W tym czasie reprezentacja Polski rozegra dwa sparingi - z Rosją i Islandią. Pierwszy odbędzie się 1 czerwca we Wrocławiu, a drugi - tydzień później w Poznaniu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nowe limity liczby miejsc dla publiczności podczas meczów kadry narodowej w piłce nożnej


Drugi dzień pobytu w wielkopolskim kompleksie upłynął m.in. pod znakiem szczepień przeciw COVID-19. Skorzystał z nich Robert Lewandowski i osiemnastu innych piłkarzy. Z kolei po południu kadrowicze odbyli trening, a po nim spotkali się z najbliższymi.

 


W środę podopieczni Sousy nie będą mogli również narzekać na brak zajęć. Czekają ich dwie jednostki treningi - poranny o 10:00 oraz popołudniowy, który odbędzie się o 17:00. Pomiędzy nimi zaplanowano konferencję prasową z udziałem Tomasza Kędziory.

 


Transmisja konferencji prasowej reprezentacji Polski od godziny 13:45 w Polsacie sport News i na Polsatsport.pl.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie