Liga Narodów siatkarek 2021: Belgia - Rosja. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Belgia i Rosja zmierzą się w meczu drugiej kolejki siatkarskiej Ligi Narodów kobiet. Obie reprezentacje mają za sobą pierwsze starcia, ale tylko Rosjanki wyszły górą ze swojego pojedynku. Relacja i wynik na żywo meczu Belgia - Rosja od godz. 15:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne emocje w siatkarskiej Lidze Narodów Kobiet. Już w drugiej kolejce swój mecz rozegrają Belgia i Rosja. Obie drużyny mierzyły się ostatnio w 1/8 finału mistrzostw Europy w 2019 roku. Górą z tego pojedynku wyszły Rosjanki, które wygrały 3:1.

 

Obie reprezentacje mają także za sobą mecze pierwszej kolejki w tegorocznej Lidze Narodów. Rosjanki pewnie pokonały Niemki 3:0, z kolei Belgia musiała przełknąć gorycz porażki w starciu z Holandią 0:3.


Liga Narodów siatkarek jest organizowana przez FIVB od 2018 roku. Jest kontynuacją rozgrywanej w latach 1993–2017 imprezy World Grand Prix. Dwie dotychczasowe edycje wygrała reprezentacja USA. Rozgrywki w 2020 roku zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 jest rozgrywana w "bezpiecznej bańce" we włoskim mieście Rimini.


Relacja i wynik na żywo meczu Belgia - Rosja od godz. 15:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie