Euro 2020: Konferencja prasowa reprezentacji Polski w czwartym dniu zgrupowania. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Euro 2020: Konferencja prasowa reprezentacji Polski w czwartym dniu zgrupowania. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Na pytania dziennikarzy odpowie tym razem Grzegorz Krychowiak.

Reprezentanci Polski od czterech dni przebywają w Opalenicy, gdzie przygotowują się do Euro 2020. Za podopiecznymi Paulo Sousy intensywny czas. Oprócz treningów, zawodnicy wzięli udział w szczepieniach przeciw COVID-19 oraz spotkali się z rodzinami. Co czeka kadrowiczów w najbliższych dniach? Na pytania dziennikarzy odpowie tym razem Grzegorz Krychowiak. Transmisja konferencji prasowej reprezentacji Polski od godziny 13:45 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Biało-Czerwoni w poniedziałek rozpoczęli przygotowania przed zbliżającym się EURO 2020. Ich zgrupowanie w Opalenicy potrwa do 8 czerwca. W tym czasie reprezentacja Polski rozegra dwa sparingi - z Rosją i Islandią. Pierwszy odbędzie się 1 czerwca we Wrocławiu, a drugi - tydzień później w Poznaniu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nowe limity liczby miejsc dla publiczności podczas meczów kadry narodowej w piłce nożnej

 

Wtorek, czyli drugi dzień pobytu w wielkopolskim kompleksie upłynął m.in. pod znakiem szczepień przeciw COVID-19. Skorzystał z nich Robert Lewandowski i osiemnastu innych piłkarzy. Z kolei w środę kadrowicze odbyli dwie jednostki treningowe - poranną oraz popołudniową. Natomiast w czwartek piłkarze trenera Sousy odbędą jeden trening, o godzinie 17:00. Wcześniej, bo na godzinę 13:45 zaplanowano konferencję prasową z udziałem Grzegorza Krychowiaka.

 

 

Transmisja konferencji prasowej reprezentacji Polski od godziny 13:45 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie