Koloseum z Trybsonem i Borowskim. Emisja TV oraz stream online

Sporty walki
Koloseum z Trybsonem i Borowskim. Emisja TV oraz stream online
fot. Polsat Sport
"Koloseum" o 20:15 w Polsacie Sport News i na platformie IplaTV.

Tradycjnie w czwartek zapraszamy na kolejne wydanie programu sportów walki "Koloseum". Tym razem nasze studio odwiedzą m.in. Paweł "Trybson" Trybała oraz Łukasz "Boroś" Borowski, którzy zmierzą się w walce wieczoru na gali FEN 34. Emisja magazynu w Polsacie Sport News oraz na IplaTV.

Gala FEN 34 już w najbliższy piątek, a więc to doskonała okazja, aby tuż przed tym ciekawie zapowiadającym się wydarzeniem porozmawiać z głównymi uczestnikami.

 

Pierwsze starcie zwyciężył „Trybson” po przerwaniu lekarza, który nie pozwolił „Borosiowi” na kontynuowanie walki ze względu na kontuzję ucha.

 

- Zapraszam wszystkich na moją najbliższą galę, bo będzie bardzo emocjonująca. Zapowiada się ciekawy rewanż i w końcu będę mógł postawić kropię nad "i". Nie widzę innego wyniku niż moje zwycięstwo. Będę chciał odprawić mojego rywala przed czasem i pokazać mu, że ostatnia wygrana to nie był przypadek. Do tego będziemy się bić w kategorii 93 kg, w poprzednim starciu poszedłem przeciwnikowi na rękę i walczyliśmy w większej kategorii. Wyciągnąłem wnioski z poprzedniej walki. Odrobiłem lekcję i chcę zachować chłodną głowę - podsumował Trybała.

 

Zobacz także: Paweł "Trybson" Trybała przed FEN 34: Od tamtego momentu ciśnienie zeszło

 

Przekonamy się w jakim nastroju są obaj zawodnicy przed piątkową galą.

 

Oczywiście w "Koloseum" nie zabraknie również kącika bokserskiego, w którym nasz stały ekspert Przemysław Saleta opowie kilka słów o niedzielnej gali Rocky Boxing Promotions. 30 maja w Amfiteatrze w Stężycy na Kaszubach odbędzie się wielki finał Turnieju Wagi Ciężkiej organizowanego przez Krystiana Każyszkę. O główną nagrodę – zawodowy kontrakt z Rocky Boxing Promotions i 100 tys. zł – powalczą Kacper Meyna (5-0, 2 KO) i Mateusz Cielepała (2-1, 1 KO). Transmisja z tego wydarzenia rzecz jasna na antenie telewizji Polsat.

 

W trakcie programu zajrzymy także do mediów społecznościowych, aby zobaczyć najciekawsze wydarzenia z ostatnich dni w sportach walki.

 

Emisja programu "Koloseum" o godz. 20:15 w Polsacie Sport News oraz na IplaTV.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie