Rocky Boxing Night: The Tournament. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Rocky Boxing Night: The Tournament. Transmisja TV i stream online
fot. Materiały prasowe

W niedzielę odbędzie się gala Rocky Boxing Night: The Tournament w Stężycy, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Kacper Meyna (5-0, 2 KO) i Mateusz Cielepała (2-1, 1 KO). Będzie to finał Turnieju Wagi Ciężkiej. W sumie w karcie walk znalazło się osiem pojedynków. Transmisja w Polsacie Sport Fight, Super Polsacie i serwisie Ipla.tv.

Meyna i Cielepała mieli już okazję spotkać się w ringu. Miało to miejsce w kwietniu 2018 roku w Karlinie. Górą był Cielepała. Trzeba jednak pamiętać, że wspomniana walka toczyła się na zasadach boksu amatorskiego. Teraz stawka będzie nieporównywalnie większa. Nie tylko chodzi o zwycięstwo w Turnieju Wagi Ciężkiej, lecz także o nagrodę wynoszącą sto tysięcy złotych.

 

- Meyna jest aktywniejszy w ciągu ostatnich dwóch lat i zrobił większy postęp od czasu przegranej z Cielepałą w boksie amatorskim. Ale Kacper nie jest puncherem i w ogóle wydaje mi się, że walka będzie wyrównana i na początku nerwowa - ocenił ekspert Polsatu Sport Przemysław Saleta.

 

W co-main evencie gali zmierzą się Ihosvany Garcia (3-0, 2 KO) oraz Bartłomiej Grafka (22-39-4, 10 KO). Na karcie walk znaleźli się także między innymi Angelika Krysztoforska, Dominik Harwankowski (3-0, 2 KO), Yaniel Evander Rivera (3-0, 1 KO) czy Radomir Obruśniak (3-0, 2 KO).

 

Transmisja gali Rocky Boxing Night: The Tournament w Stężycy w Polsacie Sport Fight serwisie Ipla.tv od godz. 16:00 oraz Super Polsacie od godz. 17:00.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze