MLS: Trzeci gol Kacpra Przybyłki w sezonie!

Występujący w Philadelphii Union Kacper Przybyłko zdobył bramkę i miał asystę, a jego zespół pokonał na własnym stadionie Portland Timbers 3:0 w niedzielnym meczu ligi MLS. To był trzeci gol polskiego piłkarza w obecnym sezonie.

Przybyłko na listę strzelców wpisał się w 26. minucie, a pięć minut później asystował Sergio Santosowi. Polak został zmieniony w 90. minucie.

W drużynie gości z powodu kontuzji nie wystąpił Jarosław Niezgoda.

Philadelphia Union w tabeli Konferencji Wschodniej zajmuje drugie miejsce. Do prowadzącego New England Revolution Adama Buksy traci trzy punkty. Timbers są na siódmej pozycji w Konferencji Zachodniej.