Liga Narodów siatkarek: Brazylia - Rosja. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Brazylia i Rosja zmierzą się w meczu 5. kolejki Ligi Narodów siatkarek. Obie drużyny mają na koncie trzy zwycięstwa, ale z tego spotkania tylko jeden zespół wyjdzie górą. Relacja i wynik na żywo meczu Brazylia - Rosja od godz. 21:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne emocje w siatkarskiej Lidze Narodów! Tym razem zobaczymy w akcji Brazylię i Rosję. Obie reprezentacje zgromadziły na swoim koncie trzy zwycięstwa i zajmują wysokie miejsce w tabeli, ale w tym meczu zwycięzca może być tylko jeden.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polska przegrywa z Belgią po tie-breaku. "Jestem rozczarowany postawą niektórych zawodniczek"


Jako faworyta wskazuje się Brazylię. Reprezentacja z Ameryki Południowej łatwo wygrała dwa pierwsze mecze z Kanadą (3:1) i Dominikaną (3:0). W trzeciej kolejce "Canarinhos" uległy USA 1:3, ale w czwartej zrehabilitowały się w spotkaniu z dobrze dysponowanymi Japonkami 3:0.


Rosja także ma na koncie zwycięstwa w dwóch pierwszych kolejkach. "Sborna" wygrała na początek z Niemkami 3:0, a w drugim meczu pokonała Belgię 3:2. Nieco gorzej wyglądało spotkanie z Holandią, w którym Rosjanki przegrały 1:3, ale niedługo potem pewnie zwyciężyły z Włoszkami 3:0.


Liga Narodów siatkarek jest organizowana przez FIVB od 2018 roku. Jest kontynuacją rozgrywanej w latach 1993–2017 imprezy World Grand Prix. Dwie dotychczasowe edycje wygrała reprezentacja USA. Rozgrywki w 2020 roku zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 jest rozgrywana w "bezpiecznej bańce" we włoskim mieście Rimini.


Relacja i wynik na żywo meczu Brazylia - Rosja od godz. 21:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze