Roland Garros: Magda Linette - Chloe Paquet. Relacja i wynik na żywo

Magda Linette zmierzy się z Chloe Paquet we wtorkowym meczu French Open na kortach imienia Rolanda Garrosa. Relacja i wynik na żywo od około godziny 15.00 na Polsatsport.pl.

Linette, Paquet, French Open, czyli... to już było! Polka i Francuzka rywalizowały na identycznym etapie głównego turnieju w 2019 roku paryskiej imprezy. Wówczas Linette poradziła sobie z przeciwniczką w trzech setach - pierwszego przegrała 3:6, ale w kolejnych triumfowała, oddając rywalce łącznie trzy gemy.

Kilka dni temu Linette zanotowała pozytywny występ w turnieju w innym francuskim mieście - Strasburgu. Polka doszła do półfinału, gdzie jednak musiała uznać wyższość Sorany Cirstei z Rumunii - 6:3, 4:6, 2:6.

Linette w ostatnich miesiącach radzi sobie znacznie lepiej od najbliższej rywalki. Jest klasyfikowana na 45. miejscu w rankingu WTA, z kolei Paquet zajmuje 251. lokatę. Nie ulega więc wątpliwości, że to reprezentantka Polski jest faworytką rewanżowego starcia. Czy również tym razem kibice śledzący to spotkanie zobaczą trzy sety?

Relacja i wynik na żywo meczu Magda Linette - Chloe Paque od około godziny 15.00 na Polsatsport.pl.