KSW 61: Łukasz Jurkowski zdradził, ile wniesie na wagę

Sporty walki
KSW 61: Łukasz Jurkowski zdradził, ile wniesie na wagę
Fot. KSW
Łukasz Jurkowski wróci do klatki KSW po ponad dwuletniej przerwie.

- Jak zafiksuję się na pracę, to trzymam reżim, jeśli chodzi o jedzenie - powiedział Łukasz Jurkowski. W najbliższą sobotę "Juras" zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim w walce wieczoru KSW 61: To Fight or Not To Fight. Gala odbędzie się trójmiejskiej Ergo Arenie z udziałem kibiców.

Igor Marczak: Widzę trochę taki wakacyjny styl. Jest słoneczko, jesteśmy w Gdańsku. Wszystko pięknie, ale jeszcze w sobotę trzeba wyjść i zawalczyć.

 

Ale to dopiero w sobotę. Jeszcze dwa dni relaksu. Jesteśmy w pięknym miejscu, blisko gdańskiej starówki. Jest pięknie. Dopiero teraz mam czas, żeby odpocząć. Niby ten ostatni ten tydzień był lżejszy, ale miałem dużo obowiązków. Cieszę się, że mam wolne.

 

ZOBACZ TAKŻE: Gdzie obejrzeć galę KSW 61? 

 

To pytanie ostatnio słyszysz cały czas. Ile wniesiesz na wagę?

 

Myślę, że na ważenie wniosę 115 kilogramów. Specjalnie przyjdę po śniadaniu i będzie 116.

 

Zawsze musiałeś zbijać kilogramy do półciężkiej, teraz musiałeś zbić do ciężkiej. Mimo wszystko jak byłeś w przygotowaniach, to mogłeś pozwolić sobie na więcej jedzenia, bo nie musiałeś tak krytycznie dużo zrzucać.

 

Tak, na pewno. Ale to nie oznacza, że "cheat meal" pojawiał się codziennie. Jak zafiksuję się na pracę, to trzymam reżim jeśli chodzi o jedzenie. Trening i dieta od Body Chiefa. Jak masz w diecie codziennie steka, pieczonego kurczaka, ziemniaczki, to jest to dieta lepsza niż w niejednej knajpie. Nie musieliśmy tej wagi ciąć, jak sobie założyliśmy na początku, że zjedziemy do 105-106 kilo, więc mogłem sobie wyskoczyć do knajpy. Udało się przez tygodni wytrzymać bez "cheat meala". Raz tylko zjadłem zupkę chińską.

 

Całość w poniższym materiale wideo. 

 

Igor Marczak, mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie