Liga Narodów siatkarzy 2021: Brazylia - Japonia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Brazylia i Japonia zmierzą się w meczu piątej kolejki Ligi Narodów siatkarzy. Obie drużyny mają na koncie trzy zwycięstwa w tegorocznej edycji i plasują się czołówce tabeli. Relacja i wynik na żywo meczu Brazylia - Japonia od godz. 13:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne emocje w siatkarskiej Lidze Narodów! Tym razem w meczu piątej kolejki zobaczymy Brazylię i Japonię. Obie reprezentacje plasują się w czołówce tegorocznej tabeli oraz wspólnie walczą o najwyższe cele.

 

ZOBACZ TAKŻE: Rekordowy mecz Polaków w Lidze Narodów!


Brazylijczycy na inaugurację pokonali Argentynę 3:0, a w następnym spotkaniu takim samym rezultatem rozprawili się z kadrą USA. W trzeciej kolejce oddali tylko jednego seta Kanadzie, ale w czwartej przegrali z będącą w imponującej formie Francją.


Japończycy także spisują się praktycznie bezbłędnie, choć w ich przypadku zaskoczenie jest znacznie większe. Najpierw w trzech setach szybko wygrali z Iranem, a w następnych kolejkach pokonywali po tie-breaku Holandię i Rosję. W czwartej serii, podobnie jak w przypadku Brazylijczyków, musieli uznać rywali i przegrali z Serbią 1:3.


Liga Narodów siatkarzy jest organizowana przez FIVB od 2018 roku, jako kontynuacja rozgrywanej w latach 1990–2017 Ligi Światowej. Dwie dotychczas rozegrane edycje wygrała Rosja (2018, 2019). W 2020 roku impreza została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 odbywa się we włoskim mieście Rimini w "bezpiecznej bańce".


Relacja i wynik na żywo meczu Brazylia - Japonia od godz. 13:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie