KSW 61: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
KSW 61: Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. KSW

Mariusz Pudzianowski (15-7, 10 KO) pokonał przez TKO w trzeciej rundzie Łukasza Jurkowskiego (17-12, 7 KO, 4 Sub) w walce wieczoru gali KSW 61. Aż siedem z dziewięciu pojedynków zakończyło się przed czasem. Sprawdźcie wyniki i skróty walk gali KSW 61.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Walka wieczoru KSW 61 z pewnością będzie szeroko komentowana w najbliższych dniach. Gala przechodzi do historii. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo! 

Potwornie zmęczony "Juras" zaczął rundę od obrotowych kopnięć. Ostatecznie "Pudzian" ruszył po obalenie i przeniósł walkę do parteru. Tam zadawał kolejne ciosy, po których sędzia przerwał walkę. Mariusz Pudzianowski zwycięzcą walki wieczoru!

Koniec walki! Mariusz Pudzianowski pokonał Łukasza Jurkowskiego przez TKO w trzeciej rundzie!

II Runda

Przez niemal całą rundę "Pudzian" znajdował się na górze. Z tej pozycji bezlitośnie okładał "Jurasa". Do tego dokładał znakomitą kontrolę walki. W pewnym momencie był blisko skończenia walki przed czasem. Obaj są już niezwykle zmęczeni!

I Runda

"Juras" zaczął od pracy lewymi prostymi. "Pudzian" z kolei próbował klinczować, ale Jurkowski obronił pierwszą próbę. W końcu Pudzianowskiemu udało się przenieść walkę do parteru, gdzie już wykonywał pracę, z której jest znany. Były strongman dobrze rozkładał ciężar ciała i kontrolował przebieg pojedynku do końca rundy. Czas na drugie starcie. To będzie test dla kondycji obu zawodników!

Obaj już w klatce. Za chwilę pierwszy gong! 

"Dawaj na ring" i Mariusz Pudzianowski! "Pudzian" kroczy w stronę areny walki! 

To jest ten moment! Łukasz Jurkowski zmierza do klatki przy akompaniamencie utworu "Sen o Warszawie"! 

Walka wieczoru coraz bliżej. Zapraszamy na skrót co-main eventu! 

Została już tylko walka wieczoru. W oczekiwaniu najważniejsze starcie gali KSW 61 zapraszamy na skrót walki Kita - Stosić!

Druga runda nie była zbyt ekscytująca. Dużo było klinczu przy siatce i zapasów. W końcu Parnasse zaszedł za plecy rywala i efektownie go obalił. Na ziemi zapiął duszenie zza pleców, które Pejić poddał. Francuz zmierza po pas! 

Salahdine Parnasse! Najpierw efektowne sprowadzenie, a potem poddanie!

I Runda

Zaczęło się od szachów w stójce. Grubo ponad minutę musieliśmy czekać na pierwszy cios. Później Parnasse sklinczował i dociskał rywala do siatki. Finalnie Pejciowi udało się rozerwać uchwyt i wrócić do stójki. Niemniej jednak pierwsze starcie było bardzo zachowawcze w wykonaniu obu zawodników. Liczymy na to, że w drugiej rundzie zaatakują odważniej!

Nadszedł czas na co-main event gali KSW 61. Kategoria piórkowa i eliminator do walki o pas. Przed nami starcie chorwacko-francuskie. Filip Pejić zmierzy się z Salahdinem Parnassem! 

W ten sposób Patrik Kincl pokonał Tomasza Romanowskiego! 

Chyba nie ma już żadnych wątpliwości. Serb po walce zażądał pojedynku o pas z Philem De Friesem!

Co za zwrot akcji! Kita rozbijał Stosicia przez całą rundę. Serb chował się za podwójną gardą i wydawało się, że nie ma pomysłu na przejęcie inicjatywy. Tymczasem Stosić dostrzegł lukę i zadał potężnego prawego, którym posłał na deski Polaka. W parterze zawodnik z Belgradu dopełnił dzieła zniszczenia! Czy właśnie poznaliśmy nowego pretendenta do tytułu mistrzowskiego?

Ależ nokaut! Darko Stosić ciężko znokautował Michała Kitę!

W oczekiwaniu na starcie Kita - Stosić zapraszamy na skrót walki Romanowski - Kincl!

Czas na ciężkie grzmoty w kategorii ciężkiej. Darko Stosić już zameldował się w klatce. Teraz w stronę areny walki zmierza Michał Kita! 

Zapraszamy na skrót emocjonującej walki Szymańskiego z Desmae!

Druga runda zaczęła się od przewagi Romanowskiego. W pewnym momencie Polak popełnił błąd, po którym Kincl znalazł się w parterze na górze. Z tej pozycji pracował ciosami z góry. W końcu zasypał rywala gradem ciosów i zmusił sędziego do przerwania walki. Drugie zwycięstwo Patrika Kincla w KSW!

Patrik Kincl! Czech rozbił Romanowskiego w parterze!

I Runda

Lepiej boksersko prezentował się Romanowski. To jego kombinacje były groźniejsze. Kincl nie był w stanie zagrozić Polakowi. W drugiej części rundy walka toczyła się w klinczu przy siatce, gdzie również efektywniej pracował zawodnik ze Stargardu. Pora na drugie starcie!

Pora na już szósty pojedynek dzisiejszej gali. Patrik Kincl skrzyżuje rękawice z Tomaszem Romanowskim. Czech już zmierza do klatki, za chwilę dołączy do niego Polak!

Zapraszamy na skrót walki pań!

To była twarda i toczona w wysokim tempie walka! Szymański nie krył wielkiej radość po usłyszeniu werdyktu. 

Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Roman Szymański!

III Runda

Szymański znowu przeniósł walkę do parteru i tam sprawował niepodzielną kontrolę nad pojedynkiem. Desmae próbował poddawać skrętówką, ale Polak nie dał się na to nabrać. Do końca rundy dominował w parterze dokładając kolejne ciosy. Za moment werdykt! 

II Runda

Znowu walka toczyła się w dobrym tempie. W połowie rundy Szymański przeniósł walkę do parteru. Najpierw kontrolował pojedynek z pozycji bocznej, a następnie z gardy. Przed decydującym starciem można odnieść wrażenie, że Polak zaczyna przechylać szalę zwycięstwa na swoją stronę. 

I Runda

Obaj zaczęli bardzo dynamicznie. Zawodnicy wymieniali ciosy i kopnięcia w stójce, a także walczyli w klinczu przy siatce. Pod koniec rundy tempo wyraźnie spadło i wtedy skuteczniejszy był Szymański. Czas na drugą rundę!

Gala KSW 61 trwa w najlepsze. Czas na pojedynek w kategorii lekkiej. Donovan Desmae to pierwszy Belg w historii, który zawita do klatki największej polskiej organizacji. Jego przeciwnikiem będzie Roman Szymański!

W ten sposób Ivan Erslan uporał się z Przemysławem Mysialą. 

Zapraszamy na skrót zwycięskiej walki Damiana Stasiaka. 

Karolina Owczarz odniosła czwarte zwycięstwo w klatce KSW. Jednocześnie wróciła na zwycięską ścieżkę po porażce z Justyną Habą. 

Karolina Owczarz zwyciężczynią! Sędziowie byli jednomyślni!

III Runda

Na początku rundy niespodziewanie to Kucinić znalazła się za plecami Owczarz. Słowenka nie potrafiła jednak skorzystać z tego i role się odwróciły. Polka przetoczyła rywalkę i przejęła kontrolę nad pojedynkiem. Próbowała również poddania balachą, ale Kucinić obroniła się. Owczarz zakończyła pojedynek będąc w dosiadzie. Za chwilę werdykt!

II Runda

Znowu oglądaliśmy dość pasywną stójkę w wykonaniu Owczarz. Kucinić inicjowała ataki, ale nie były one zbyt efektywne. Wreszcie Polka udanie przechwyciła rywalkę i przeniosła walkę do parteru, gdzie kontrolowała przebieg pojedynku do końca rundy. Pora na decydujące starcie!

I Runda

Na początku obie zawodniczki badały się w stójce i nie forsowały tempa. W końcu Owczarz ruszyła do klinczu i sprowadziła walkę do parteru. Tam zdominowała rywalkę i pracowała nad duszeniem trójkątnym. Na górze dotrwała do końca rundy. Czas na drugie starcie!

Karolina Owczarz vs Monika Kucinić - to już za moment! 

Zapraszamy na skrót walki otwarcia!

Od początku walki Erslan metodycznie pracował lewymi prostymi. Z kolei Mysiala zdawał się polować na jeden, mocny cios. W końcu Chorwat trafił mocno Polaka i ruszył do ataku. Po kolejnym przyjętym ciosie Mysiala osunął się na matę. Na ziemi Erslan dopełnił dzieła zniszczenia. Zawodnik ATT Zagrzeb pokazał, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w drodze po pas! 

Ivan Erslan! Chorwat zwyciężył przez TKO w pierwszej rundzie!

Nie zwalniamy tempa! Idziemy z kilogramami w górę - czas na starcie w kategorii półciężkiej. Ivan Erslan jest już w klatce, gdzie czeka na Przemysława Mysialę! 

To już dziesiąte poddanie w karierze Stasiaka. Dywizja piórkowa w KSW jest coraz mocniejsza!

Po dwóch minutach szachowania w stójce Liezhniev skutecznie skontrował niskie kopnięcie Stasiaka i posłał na deski Polaka. Odkąd "Webster" znalazł się na plecach, zaczął pracować nad trójkątem nogami. W końcu udało mu się dopiąć technikę. Ukrainiec odklepał. Świetny debiut Stasiaka w nowej kategorii wagowej!

Drugie poddanie podczas dzisiejszej gali! Damian Stasiak wygrał w pierwszej rundzie!

Pora na drugi pojedynek dzisiejszej gali. Damian Stasiak stoczy swój pierwszy bój w kategorii piórkowej. Jego przeciwnikiem będzie Andreii Liezhniev z Ukrainy!

Trwa oficjalna ceremonia otwarcia. 

Katowiczanin ma na swoim koncie już osiem zwycięstw, z czego siedem to wygrane przez poddania!

Druga runda również przebiegała pod dyktando Niedźwiedzia. Przez niemal całą rundę układał sobie rywala w parterze i szukał techniki kończącej. Szczególnie efektywne były jego ciosy na korpus Kamieniarza. Pół minuty przed końcem starcia Niedźwiedź udanie zapiął trójkąt rękami, po którym Kamieniarz odklepał. Niedźwiedź powrócił na zwycięską ścieżkę! 

Koniec walki! Adam Niedźwiedź dopiął swego i poddał Jakuba Kamieniarza!

I Runda

Zaczęli od kopnięć. W końcu Kamieniarz udanie skontrował jedno z kopnięć Niedźwiedzia i posłał rywala na deski. W parterze zawodnik z Katowic odwrócił losy pojedynku i znalazł się w dosiadzie. Z tej pozycji próbował zapiąć trójkąt rękami. Kamieniarz jednak przetrwał. Ta runda kosztowała mnóstwo sił obu zawodników!

Czas na walkę otwarcia gali KSW 61. Adam Niedźwiedź skrzyżuje rękawice z Jakubem Kamieniarzem. Pojedynek został zakontraktowany w limicie kategorii półśredniej!

Poznaliśmy pierwszych bohaterów KSW 62! Podczas gali, która odbędzie się 17 lipca, wystąpią m.in. Szymon Kołecki, Andrzej Grzebyk i Michał Michalski!

Zaczynamy!

W oczekiwaniu na KSW 61 przypomnijmy najlepsze momenty poprzedniej gali!

Oto jeden z materiałów zapowiadających dzisiejszą galę. 

Tak wyglądało spotkanie bohaterów walki wieczoru w programie "Koloseum".

Tak wyglądała ceremonia ważenia przed galą. 

Dzień dobry! Gala KSW 61 zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie