Liga Narodów siatkarzy: USA - Australia. Relacja i wynik na żywo

USA i Australia zmierzą się w meczu szóstej kolejki Ligi Narodów siatkarzy. Faworytem są Amerykanie, bowiem ich rywale nie zdobyli nawet punktu w tegorocznej edycji. Relacja i wynik na żywo meczu USA - Australia od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne emocje w Lidze Narodów siatkarzy. W szóstej kolejce zobaczymy pojedynek USA, które w piątek przegrało 0:3 z Polakami oraz Australii, która ugrała zaledwie jednego seta w tegorocznych rozgrywkach.

Wyniki obu reprezentacji są znacznie poniżej oczekiwań. Australia przegrała kolejno z Niemcami, Bułgarią, Francją, Polską i Rosją zdobywając tylko jednego seta w starciu z "Trójkolorowymi".

USA ma nieco lepszy bilans, ale wciąż daleki od poziomu do jakiego przyzwyczaili nas Amerykanie. Po pięciu meczach mają na koncie tylko dwa zwycięstwa z Kanadą (3:0) i Argentyną (3:1). USA przegrało z Brazylią (0:3), Rosją (1:3) oraz Polską (0:3).

Liga Narodów siatkarzy jest organizowana przez FIVB od 2018 roku, jako kontynuacja rozgrywanej w latach 1990–2017 Ligi Światowej. Dwie dotychczasowe edycje wygrała Rosja (2018, 2019). W 2020 roku impreza została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 odbywa się we włoskim mieście Rimini w "bezpiecznej bańce".

Relacja i wynik na żywo meczu USA - Australia od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.