Liga Narodów siatkarzy: Serbia - Niemcy. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siódmą kolejkę siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn zainauguruje spotkanie Serbów z Niemcami. Oba zespoły zgromadziły dotychczas po 11 punktów, co daje im miejsca w połowie stawki. Relacja i wynik na żywo z meczu Serbia - Niemcy od godziny 10.00 na Polsatsport.pl.

Serbowie na sześć rozegranych spotkań wygrali cztery, a dwukrotnie przegrywali 1:3. Porażki ponieśli w spotkaniach z Polską i Brazylią. Z kolei Niemcy mają na swoim koncie trzy zwycięstwa i trzy porażki. Co ciekawe każdy przegrany mecz naszych zachodnich sąsiadów kończył się wynikiem 2:3.

 

Niemcy i Serbowie w ostatnich sześciu latach mierzyli się ze sobą siedmiokrotnie. Aż pięciokrotnie górą byli Ci pierwsi.

 

Zobacz także: PlusLiga: Mistrz świata pożegnał się z klubem

 

Liga Narodów siatkarzy jest organizowana przez FIVB od 2018 roku, jako kontynuacja rozgrywanej w latach 1990–2017 Ligi Światowej. Dwie dotychczas rozegrane edycje wygrała Rosja (2018, 2019). W 2020 roku impreza została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 odbywa się we włoskim mieście Rimini w "bezpiecznej bańce".

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Serbia - Niemcy od godziny 10.00 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie